Zimowy słoneczny przedsylwestrowy dzień. W takich oto warunkach przyrody sakramentalne Tak wypowiedzieli Ewelina i Marcin.

Zapraszam was na piękny reportaż ślubny zapamiętany na moich fotografiach. Piękny nie dla tego że na moich (choć do tego trzeba dążyć), piękny bo uwielbiam kiedy młoda para daje mi wolną rękę w tym co mam dla nich stworzyć. I tu własnie tak było. Ewelina i Marcin w 100% mi zaufali – i dzięki temi powstał reportaż, który nie tylko dla nich ale i dla mnie ma szczególne znaczenie.

Dworek Skawiński wesele Eweliny i Marcina

Dworek Skawiński stał się niemym świadkiem tego ślubu. Lubię to miejsce. Architektura sali, sposób oświetlenia sprzyjają twórczym próbą wykorzystania światła w fotografii. Zawsze kiedy ktoś dzwoni i słyszę słowa „wesele w Skawinie” mam nadzieję że chodzi własnie o Dworek w Skawinie. Dobra – bez zbędnego przynudzania zapraszam na reportaż.

skawina ślub ślub skawina wesele i ślub w skawinie Dworek skawiński Wesele w Skawinie fotograf na ślub warszawafotograf na ślub kraków fotograf skawina fotografia kraków fotograf krakowślub katowice zdjęcia ślubne Kraków reportaż ślubny reportaż ślubny katowice fotograf ślubny katowice fotograf ślubny warszawa fotograf na ślub fotografia ślubna katowice fotograf ślubny fotografia ślubna kraków zdjęcia ślubne Katowice dworek w skawinie ślub

Dworek Skawiński wesele

Jeśli znajdziecie czas zerknijcie na pozostałe moje publikację: