CZEŚĆ!

Fajnie, że tu jesteś. To wszystko co jest moją życiową pasją wzięło swój początek z fascynacji względem otaczającego świata, względem ulotności chwil, próby ich zatrzymania.  Zobaczcie co tworzę – na pierwszym planie zawsze uwypuklone są emocję. Uczę się ich od Was. Zależy mi na tym abyście zechcieli mi owe emocje okazać, to minimum zainteresowania o które proszę.

Best wedding photographer 2019
KIM JESTEM!

W 2007 Sean Penn wyreżyserował film „Into the wild”, który zawładnął moim sercem i głową. W sercu i myślach szybuję w chmurach z dala od wielkiej miejskiej aglomeracji, z dala od toru na którym toczy się wyścig, z dala od ludzi, którzy mi źle życzą.

Mam świra na punkcie dobrej muzyki – bez niej nie funkcjonuję. W biurze stoi wypielęgnowany gramofon – na którym permanentnie zapętlam płyty tych największych: Johnny Cash, Peter Gabriel, BreakOut, Joy Division, stare U2. Lubie pracować nad zdjęciami słuchając dobrych dźwięków – to dodaje twórczych skrzydeł…

Chcecie poznać mnie bliżej – zobaczcie filmy, które mnie w ostatnim czasie mocno zainspirowały, dzięki którym pogłębiam bardziej czucie was przez rozumienie siebie.

Piotr Pasiak
FILMY, KTÓRE MNIE INSPIRUJĄ

O MNIE SEKUND KILKA...


Świat składa się z bardzo małych iskier, te iskry globalnie tworzą żar, żar przeradza się w ogień. Ogień to świat. Żyjemy w swoich małych społecznościach, spotykamy się z ludźmi, dbamy, kochamy, czasami nienawidzimy. Wszędzie między tymi określeniami pojawiają się emocję. Emocje to iskry, które tworzą naszą rzeczywistość.

FAQ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

O co zapytać fotografa ślubnego przed podpisaniem umowy? – Jeśli macie czas i chcecie dowiedzieć się o mnie więcej zachęcam do lektury. Staram się dać Wam odpowiedź na większość pytań, które pewnie kotłują się Wam w głowie.

POZA GODZINAMI...


Dużo fotografuję. Fotografia wciąga bez pamięci, dlatego staram się szukać mądrych tematów. Trochę opowiadam o ludziach, trochę o sobie. Jako Fotografowie z pewnością jesteśmy introwertykami, przemawiamy obrazem, nie słowem. Każda forma komunikacji jest dobrem jeśli do dobrych rzeczy i wniosków prowadzi. Zerknijcie zatem co fotografuje po godzinach…