SESJA NARZECZEŃSKA


Sesja narzeczeńska – idealny sposób by przełamać strach przed aparatem. Jeśli nie czujecie się komfortowo w obecności fotografa sesja narzeczeńska jest doskonałym sposobem aby owy stan ducha zmienić. Ośmielcie się i oddajcie się w ręce utalentowanego fotografa – którego celem nie stanie się zrobienie kolejnej sesji narzeczeńskiej, jego celem będzie próba otworzenia Was i waszych emocji na cudowny świat obrazów. 

TAKIE POWINNY BYĆ SESJE NARZECZEŃSKIE


SESJA NARZECZEŃSKA – 5 SPOSOBÓW NA UDANE ZDJĘCIA


To już niedługo? Wasz wspaniały dzień zbliża się wielkimi krokami? Powoli czujecie jak ogarnia was dreszczyk emocji, którego do tej pory nie doświadczaliście? Nie martwcie się, jeśli trafiliście na ten artykuł postaram się was uspokoić i przedstawić sposoby radzenia sobie, choć z jednym niekomfortowym stanem, który was czeka. Zajrzycie niżej, gdzie prezentuje 5 sposobów na udaną sesję narzeczeńską, która będzie wspaniałym supportem, do samego fotografowania Was w dniu ślubu☺

Fotografowanie Młodej Pary – na każdym kroku – to standard na ślubach i weselach. Jak zatem umilić sobie ten czas i sprawić, aby choć trochę było łatwiej i lepiej czuć się w obecności fotografa? To bardzo proste. Jeśli nie macie okazji na co dzień współpracować z obiektywem, czyli nie jesteście modelami i modelkami lub aktorami, a chcielibyście jak każda Para Młoda w dniu ślubu tak właśnie się czuć, zapraszam na sesję zdjęciową narzeczeńską, dzięki której poczujecie swobodę i luz przed aparatem, a przy okazji być może zaskoczycie się nawzajem.

zdjęcia ślubne o wschodzie słońca

Sesja narzeczeńska:

  • Otworzy was na światło fotografii
  • Ujawni dotąd nie znane lub na co dzień nie pokazywane emocje
  • Pozwoli poznać się na nowo przed obiektywem
  • Da wspaniałą zabawę i czas razem spędzony
  • Da pamiątkę na całe życie – bo narzeczeństwo to jedyny taki etap w życiu
  • Pozwoli poznać fotografa, z którym być może nie mięliście jeszcze okazji współpracować.

Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską (a 100% zdecydowanych, jest zadowolonych) warto troszeczkę się przygotować, aby wyszła ona wspaniała i nietuzinkowa.

sesja ślubna o wschodzie
plener o wschodzie
poranny plener ślubny

Najlepsza jaką możecie sobie wymarzyć, będzie wtedy, gdy:

1.Wybierzecie najwspanialsze dla was miejsce na sesję narzeczeńską.

Może będzie to polana, po której spacerowaliście po raz pierwszy, może Stare Miasto, gdzie się poznaliście, lub po prostu wycieczka rowerowa do lasu – bo kochacie rowery. Istotne, aby to miejsce pasowało wam obojgu, a jeśli chcecie – może wpisywać się w motyw przewodni całego wesela, aby stworzyć ostatecznie spójną całość.

2.Sprawdźcie pogodę na dzień sesji narzeczeńskiej.

Nie pozwólcie zaskoczyć się pogodą! Jeśli miejsce sesji narzeczeńskiej jest na świeżym powietrzu przygotujcie się na słońce i deszcz. Pasujące do siebie stroje i sportowa elegancja zawsze jest wskazana, ale na wszelki wypadek zabierzcie też kalosze i śmieszne parasole, które będą świetnie wyglądały w kadrach. W końcu sesja narzeczonych w strugach deszczu, może być naprawdę niespotykana i romantyczna.

3. Zadbajcie, aby w ten dzień nie mieć innych zmartwień

Myślę, że już sama sesja narzeczeńska będzie sporym wyzwaniem, nie warto brać sobie na głowę jeszcze innych kłopotów. Jeśli to możliwe odsuńcie obowiązki i zrelaksujcie się w tym dniu. Naprawdę wypoczęty Model i Modelka – w tym przypadku to właśnie Wy, to skarb. Sesja zdjęciowa dzięki temu jest udana, a na zdjęciach nie widać zbędnych grymasów.

4. Na sesję Narzeczeńską wybierzcie się sami.

Nawet nie musicie myśleć, o tym czasie jak, o sesji, żeby się bardziej nie nakręcać.  Lepiej będzie kiedy zaplanujecie wspaniały dzień we dwoje i tylko we dwoje, a fotograf będzie wam naprawdę po cichutku towarzyszył. Taki dzień w szczęściu i uśmiechu na zawsze zostanie w waszych sercach. A fotograf niewidzialny, tylko pomoże uwiecznić chwile w kawałkach papieru.

5. Przygotujcie wcześniej budżet jakim możecie zadysponować

Na pamiątkach życia nie warto oszczędzać. Bardzo ważne jednak jest, aby w natłoku wydatków ślubnych, uwzględnić kilka drobnych odstępstw, bo jednym z nich może stać się właśnie sesja narzeczeńska. Warto się pokusić, gdyż koszt nie jest aż tak wysoki jak koszt reportażu ślubnego. Kwoty sesji narzeczeńskich oscylują w granicach 600 zł. Jeśli zaś porozmawiacie z fotografem, na pewno pozwoli na wykorzystanie jakiś bonusów, które połączą te dwa wydarzenia w jedną ofertę cenową i w efekcie będzie taniej☺☺

Moi mili Narzeczeni – uwierzcie mi, sesja narzeczeńska da wam wiele korzyści przed ślubem, na który czekacie z utęsknieniem. M.in. Fotograf nie będzie dla was obcy, a to już bardzo dużo, aby móc się przed nim otworzyć i wywalić wszelkie emocje na wierzch..

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu, jeśli nie najważniejsze…ale Narzeczeństwo to czas wspaniałości, kochania i wspólnych szaleństw- uwiecznijcie to w fotografii, a z chęcią będziecie do nich wracać, przez całe trudniejsze już życie☺

sad wiśni zdjęcia
sesja przedślubna