POSZUKUJESZ FOTOGRAFA NA SWÓJ ŚLUB?

Daj się nam sobą zachwycić...

ZDOBĄDŹ OFERTĘ

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚLIWYCH LUDZI

C

CO NAS WYRÓŻNIA

Column Block Decorative Icon

EMOCJE - ONE ZAWSZE SĄ PRAWDZIWE

To emocje są na zdjęciach najważniejsze. to w jaki sposób ludzie siebie nawzajem obdarzają tymi emocjami jest wartością nadrzędną. Tego nie trzeba reżyserować, tego nie trzeba planować - wystarczy być częścią tej historii i tychże emocji w ludziach szukać całym sobą.

Column Block Decorative Icon

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM

Każdy ślub jest inny - nie ma dwóch takich samych wydarzeń. Emocji nie da się udawać a spontaniczności zaplanować - dlatego lubimy jak jesteście sobą. Proste zdjęcia opowiadają najpiękniejszą historię - zachęcamy abyście zobaczyli to co my widzimy swoimi oczami - zafascynujcie się prostotą, z której wypływa niezwykła treść.

Column Block Decorative Icon

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚCIE

Chwile radości i szczęścia każdy zapamiętuję najdłużej. To jest sedno reportażu ślubnego - dawać ludziom szczęście. Zapamiętujemy dla Was te ulotne chwile szczęścia na twarzach bliskim wam osób.

POZNAJ SWOJEGO FOTOGRAFA

I.

PYTAJ

Zawsze pytaj, jeśli czegoś nie wiesz. Z tych pytań rodzi się zaufanie do drugiego człowieka. Pozwól sobie na ten komfort.

II.

POZNAJ

Zmuś się do kontaktu - to w obecnych czasach trudna rzecz. Nie traktuj tego jako nakaz, a raczej jako wyciągniętą rękę - ludzie sieją dobro.

III.

SŁUCHAJ

W tym co chcemy Ci przekazać nie ma marketingu - jesteśmy my - chcemy mówić do Ciebie fotografią - abyś ty mógł słuchać...

TWORZMY UNIKALNE FOTOGARFIE

Wiemy, że czas jest naszym wrogiem. Jeśli jednak poważnie szukasz najlepszego fotografa na swój ślub - wyślij do Nas zapytanie - postaramy się miło Cię zaskoczyć.

UWIDOCZNIJ UCZUCIA

ONE MÓWIĄ O TOBIE NAJWIĘCEJ

Fotografujemy szczęśliwych ludzi - którzy otwierają nam drzwi do poznania samych siebie. By stworzyć wyjątkową pamiątkę czasem wystarczy, że się po prostu poznamy.

Fotografia Ślubna

ULOTNA – NIEPRZEWIDYWALNA – ZASKAKUJĄCA

Tym jest prawdziwa fotografia ślubna. Jest szacunkiem do drugiego człowieka, bo opowiada o rzeczach dla niego najważniejszych. Jest pięknem, gdyż gromadzi i zamyka w jednym kadrze te najwspanialsze i najszczersze emocje jakie towarzyszą w trakcie dnia ślubu. Fotografia ślubna jest drogą – bo zbliża do siebie ludzi. opowiada historię niezwykłej jednodniowej podróży w głąb siebie.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW

Czego oczekujecie od fotografii ślubnej? Zadajcie sobie to pytanie za każdym razem gdy oglądacie portfolio fotografa ślubnego. Musicie oczekiwać a nie czekać, aż ktoś Wam powie co dla Was ma. Fotografia ślubna musi być szczera jeśli ma dla Was zapamiętać te najpiękniejsze emocje. Aby była szczera nie może oszukiwać odbiorcy. Fotografia ślubna to nie plener ślubny. Wybierajcie fotografa przez pryzmat jego reportaży ślubnych, przez to jak urozmaicone śluby ma w swoim portfolio. Dobre plenery zobaczycie u każdego fotografa – dobrych reportaży już niekoniecznie…
Jestem Piotr – ciągle szukam, czasem straszę, przeważnie rozśmieszam, punktem wszechświata jest dla mnie fotografia ślubna. Poznajmy się!

fotograf ślubny kraków

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Kurcze mam najlepszy zawód świata – tworzę dla ludzi unikalne historię, niepowtarzalny obraz jednego z najważniejszych dni waszego wspólnego życia. Przy tym cały czas świetnie się bawię, nie miewam wypaleń zawodowych – wszystko to co robię i z kim robię napędza mnie do głośnego wykrzykiwania frazy: Życie jest Piękne…

Jak Pracuję?

Nie lubię sztuczności, nie lubię ustawiania i manipulowania kadrem. Uwielbiam obserwować, rozmawiać, zbliżać do siebie ludzi, aby czuli się dobrze w mojej obecności. To dobre czucie przekłada się później w 100% na efekt finalny jakim są niepowtarzalne ujęcia – myślę że taki powinien być fotograf ślubny- przynajmniej ja takim chce być.

FOTOGRAF NA ŚLUB KRAKÓW

Poszukiwania tego idealnego kandydata do bycia waszym fotografem na ślub wiem że do najprostszych nie należą. Mnogość wizji, ofert, pomysłów może przysporzyć o ból głowy. Mój pomysł na ten chaos jest jeden – wybierajcie fotografa na ślub kierując się jaką jest osobą. Jeśli będziecie dobrze się czuć w jego obecności z pewnością z efektów jego pracy będziecie zadowoleni. Dopełnieniem tego kim jest są jego prace w postaci pełnych reportaży ślubnych, wnikliwe zapoznanie się z nimi zagwarantuje Wam sukces.

REPORTAŻ ŚLUBNY KRAKÓW

Reportaż ślubny to rzecz w której czujemy się najlepiej. Dlaczego? Bo wszystko co się dzieje jest pełnym zaskoczeniem. Aby tworzyć go w sposób unikalny należy mieć otwarte oczy, należy szukać, należy czekać na te unikalne momenty, ale i o nie walczyć. Emocje jakie siedzą mi w serduchu pewnie są tak silne jak i Wy przeżywacie w dniu ślubu. Ekscytujące oczekiwanie, CIche wzruszenia, radosna zabawa – to właśnie jest prawdziwy reportaż ślubny, który z dumą tworzymy dla Was.

ZDJĘCIA ŚLUBNE KRAKÓW

Zdjęcia ślubne ułożone w ciąg tworzą pełną historię tego dnia. Skrupulatnie przykładam się aby te ułożone zdjęcia ślubne tworzyły wspólnie poruszający reportaż ślubny. Oglądając swoje zdjęcia ślubne będziecie niejednokrotnie wspominać ten dzień. Będziecie szukać na owych zdjęciach ślubnych tego najbliższego otoczenia, rodziny, przyjaciół, znajomych – to oni wraz z Wami tworzą klimat tego dnia. Każdy fotograf ślubny piszę te historie na swój tylko sobie znany sposób- jeśli macie chęć abym to ja właśnie napisał Waszą historię nie bójcie się napisać. Fajnie będzie się z Wami poznać.

Keep Calm and carry on 🙂 – Piotr

 

P
POWRÓT