CZEŚĆ - FAJNIE CIĘ TU WIDZIEĆ


Mam na imię Piotr jestem fotografem ślubnym. Fotograf ślubny Kraków – to jest moje słowo kluczowe określające to co robię. Lubię swoją pracę. Mam nadzieję, iż zdjęcia, które zobaczycie potwierdzą owe stwierdzenie. Rozsiądźcie się wygodnie i zobaczcie wspaniałe historie ludzi, których miałem przyjemność fotografować. To była wspaniała przygoda.

TWOJA HISTORIA ZACZYNA SIĘ TUTAJ


FOTOGRAFUJĘ SZCZĘŚLIWYCH LUDZI


Jako fotograf ślubny To oni są w tym całym szaleństwie najważniejsi. Nie mam do tego prawa, ale mimo to staram się pokazywać, że najważniejszy jest człowiek. To on powinien stać ponad wszystkim. Stres, chaos organizacyjny, emocje są czymś bez czego ślub obejść się nie może. Finalnie gdy emocje po pierwszym tańcu opadną okazuję się, iż naprzeciwko Was stoi człowiek – z sercem w ręku. Wasz rodzic, przyjaciel, znajomy. To dzięki nim ten dzień staje się wyjątkowym – staram się o tym pamiętać wykonując reportaż ślubny.

POZNAJ MNIE BLIŻEJ

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN


  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Fotografia ślubna kraków

EMOCJE - ONE ZAWSZE SĄ PRAWDZIWE


Emocje są na zdjęciach najważniejsze. Jako fotograf ślubny kraków staram się je dostrzegać i zamykać w pojedynczej klatce aparatu. To w jaki sposób ludzie siebie nawzajem obdarzają tymi emocjami jest wartością nadrzędną. Tego nie trzeba reżyserować, tego nie trzeba planować – wystarczy być częścią tej historii i tychże emocji w ludziach szukać całym sobą.

Fotografia ślubna kraków

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM


Każdy ślub jest inny – nie ma dwóch takich samych wydarzeń. Emocji nie da się udawać a spontaniczności zaplanować – dlatego lubię jak jesteście sobą. Stres tego dnia jest ogromny – zróbcie jednak wszystko by się tym dniem bawić, by go kontemplować w każdym calu. To jest ten jeden z najważniejszych dnia waszego życia – niech będzie szalony do granic możliwości.

fotografia slubna krakow 2 954px. uai

KAŻDY ŚLUB JEST WYJĄTKOWY


Mam jedną dewizę, która określa to co robię. Pokazuję wspaniałych ludzi nie wspaniałe sale, na których każdy fotograf ślubny jest w stanie zrobić świetne zdjęcia. Istotą reportażu dla mnie jesteście Wy – wasze rodziny, przyjaciele. Chce pokazywać prawdziwe relacje międzyludzkie. Zobaczcie reportaże ślubne na moim blogu.

Zamek w Przegorzałach wesele

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW


Wierzę bardzo silnie w stwierdzenie, iż fotograf ślubny kraków to nie zawód a sposób życia. Chce tworzyć reportaż ślubny w taki sposób abyście chcieli do niego wracać nie tylko tuż po ślubie, ale i po latach. On musi być wyjątkowy i niebanalny. Musi opowiadać piękną historię. Te historie tworzycie Wy i Ci wszyscy, którymi tego dnia się otoczycie. Zarówno Wy jak i Oni zasługują na wyjątkową pamiątkę pełną zaskoczeń, chwil wzruszeń, emocji, które na zdjęciach powinny być widoczne.

O OFERCIE ŚLUBNEJ SŁÓW KILKA


Mieszkam w Krakowie, pracuję na terenie całej małopolski. Reportaż ślubny jest dla mnie najważniejszy – i on tworzy trzon mojej oferty ślubnej. Nie kombinuję z pakietami. Szukacie najlepszego fotografa ślubnego i takim chce być – aby wykonać dla Was zdjęcia chcę z Wami przebywać jak najdłużej zatem zawsze zaczynam od przygotowań kończąc tuż po północy. Jako Fotograf ślubny Kraków chcę być dla Was przez cały ten dzień – bez warunków, zapisów drobnym druczkiem itp.