POSZUKUJESZ FOTOGRAFA NA SWÓJ ŚLUB?

Daj się nam sobą zachwycić...

ZDOBĄDŹ OFERTĘ

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚLIWYCH LUDZI

C

CO NAS WYRÓŻNIA

Column Block Decorative Icon

EMOCJE - ONE ZAWSZE SĄ PRAWDZIWE

To emocje są na zdjęciach najważniejsze. to w jaki sposób ludzie siebie nawzajem obdarzają tymi emocjami jest wartością nadrzędną. Tego nie trzeba reżyserować, tego nie trzeba planować - wystarczy być częścią tej historii i tychże emocji w ludziach szukać całym sobą.

Column Block Decorative Icon

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM

Każdy ślub jest inny - nie ma dwóch takich samych wydarzeń. Emocji nie da się udawać a spontaniczności zaplanować - dlatego lubimy jak jesteście sobą. Proste zdjęcia opowiadają najpiękniejszą historię - zachęcamy abyście zobaczyli to co my widzimy swoimi oczami - zafascynujcie się prostotą, z której wypływa niezwykła treść.

Column Block Decorative Icon

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚCIE

Chwile radości i szczęścia każdy zapamiętuję najdłużej. To jest sedno reportażu ślubnego - dawać ludziom szczęście. Zapamiętujemy dla Was te ulotne chwile szczęścia na twarzach bliskim wam osób.

POZNAJ SWOJEGO FOTOGRAFA

I.

PYTAJ

Zawsze pytaj, jeśli czegoś nie wiesz. Z tych pytań rodzi się zaufanie do drugiego człowieka. Pozwól sobie na ten komfort.

II.

POZNAJ

Zmuś się do kontaktu - to w obecnych czasach trudna rzecz. Nie traktuj tego jako nakaz, a raczej jako wyciągniętą rękę - ludzie sieją dobro.

III.

SŁUCHAJ

W tym co chcemy Ci przekazać nie ma marketingu - jesteśmy my - chcemy mówić do Ciebie fotografią - abyś ty mógł słuchać...

TWORZMY UNIKALNE FOTOGARFIE

Wiemy, że czas jest naszym wrogiem. Jeśli jednak poważnie szukasz najlepszego fotografa na swój ślub - wyślij do Nas zapytanie - postaramy się miło Cię zaskoczyć.

UWIDOCZNIJ UCZUCIA

ONE MÓWIĄ O TOBIE NAJWIĘCEJ

Fotografujemy szczęśliwych ludzi - którzy otwierają nam drzwi do poznania samych siebie. By stworzyć wyjątkową pamiątkę czasem wystarczy, że się po prostu poznamy.

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Kluczem do zrozumienia człowieka jest zawsze drugi człowiek. Łzy wzruszenia, chwile radości, ulotne momenty powstają w momencie spotkania. Ulotna i niebanalna fotografia jest zawsze wynikiem takiego spotkania, nigdy kluczem otwierającym. Poszukiwania tego idealnego kandydata do bycia waszym fotografem na ślub wiem że do najprostszych nie należą. Mnogość wizji, ofert, pomysłów może przysporzyć o ból głowy. Mój pomysł na ten chaos jest jeden – wybierajcie fotografa na ślub kierując się jaką jest osobą. Jeśli będziecie dobrze się czuć w jego obecności z pewnością z efektów jego pracy będziecie zadowoleni. Dopełnieniem tego kim jest, są jego prace w postaci pełnych reportaży ślubnych, wnikliwe zapoznanie się z nimi zagwarantuje Wam sukces.

Kim jest najlepszy fotograf ślubny?  Jest osobą, podchodzącą z szacunkiem do drugiego człowieka, bo opowiada o rzeczach dla niego najważniejszych. Jest emocją, gdyż gromadzi i zamyka w jednym kadrze te najwspanialsze i najszczersze emocje jakie towarzyszą w trakcie dnia ślubu. Fotografia ślubna jest drogą – bo zbliża do siebie ludzi. opowiada historię niezwykłej jednodniowej podróży w głąb siebie.

FOTOGRAF ŚLUBNY PORTFOLIO

Pomińcie strony w których dany fotograf ma portfolio w których ukazuje zdjęcia ślubne w poniższej strukturze: 1.Przygotowania ślubne, 2. Zdjęcia z Kościoła, 3. Zabawa weselna, 4. Plener ślubny. Najczęściej są to najlepsze zdjęcia, pracując 12 h na ślubie z pewnością uda się wykonać 3-4 zdjęcia do swojego portfolio. Mając około 20 ślubów w ciągu roku – każdy zbuduje swoje wymarzone portfolio, które w niczym nie odzwierciedla tego czy jest dobrym fotografem ślubnym.

Najlepsze portfolio fotografa ślubnego to jego pełne reportaże ślubne.

Pełen reportaż ślubny weryfikuję talent każdego fotografa ślubnego. Opowiedzenie pełnej zaskoczeń historii dnia waszego ślubu wymaga pomysłu, sprytu i talentu. 200 zdjęć z  jednego ślubu, właściwie wyselekcjonowane z całego materiału fotografie tworzą unikatowych zapis tego dnia. Wasz Ślub z pewnością będzie wyjątkowy – ważne aby owe piękno umiała dostrzec osoba, która będzie waszym fotografem ślubnym. Aby tworzyć w sposób unikalny reportaż ślubny należy mieć otwarte oczy, należy szukać, należy czekać na te unikalne momenty, ale i o nie walczyć. Emocje jakie siedzą mi w serduchu pewnie są tak silne jak i Wy przeżywacie w dniu ślubu. Ekscytujące oczekiwanie, Ciche wzruszenia, radosna zabawa – to właśnie jest prawdziwy reportaż ślubny, który z dumą tworzę dla Was.

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny Kraków

Nie lubię sztuczności, nie lubię ustawiania i manipulowania kadrem. Uwielbiam obserwować, rozmawiać, zbliżać do siebie ludzi, aby czuli się dobrze w mojej obecności. To dobre czucie przekłada się później w 100% na efekt finalny jakim są niepowtarzalne ujęcia – myślę że taki powinien być fotograf ślubny- przynajmniej ja takim chce być.

Tajemniczy Kraków

Kraków kryje w sobie niejedną tajemnicę – dlatego uwielbiam fotografować moje pary w miejscach, które ową tajemnicę choć trochę odsłaniają: 

 • poranny plener ślubny na płycie rynku głównego
 • spacer tajemniczymi uliczkami krakowskiego Kazimierza
 • wschód na kopcu Kraka
 • Nowa Huta i jej industrialny klimat

Kraków jako płaszczyzna tego co w tym dniu najważniejsze pozwala odkrywać urokliwe miejsca i wyłapywać Wasze ulotne chwile, które w sposób starannie zamykam w fotografii… Ukazanie prawdy to dla mnie coś bardzo ważnego. Jedyne i niepowtarzalne zdjęcia to sekundy Waszego życia, które się już nigdy nie powtórzą. 

Kraków – najfajniejsze sale weselne

Jeśli szukacie wspaniałego miejsca na ślub, ze swojej strony mocno rekomendujemy:

 • Oranżeria Hotelu Kossak
 • Willa Decjusza w Krakowie
 • Dwór w Tomaszowicach
 • Restauracja u Zyiada w Przegorzałach
 • Villa Love
 • Restauracja Avangarda
 • Hotel Farmona

Fraza Fotograf ślubny Kraków jest dość rozpowszechniona, jednak mimo wszystko dążę do tego, aby wyróżnić się miłością do tego co robię. Fotograf ślubny Kraków – to nie jest tylko frazes określający moją pracę, to moje życie. Każda z fotografowanych par zapada w mojej pamięci na długo, ponieważ w pewnym momencie staje się cząstką mojej własnej historii. 

Keep Calm and carry on 🙂 – Piotr

“ WYRÓŻNIONE REPORTAŻE ŚLUBNE”

P
POWRÓT