Plener ślubny Katowice – Strefa Kultury

Strefa kultury w Katowicach to bardzo ciekawe miejsce w genialny sposób wpisujące się w architekturę miasta. Kreatywne pomysły różnych architektów, które łączą się w jedną całość tworzą idealne miejsce dla kreatywnego fotografa. Fotografa, który nie szuka oczywistych rozwiązań, takiego – który szuka przestrzeni do kreatywnego wykorzystania jej w realizacji swoich wizji artystycznych. Wybrałem się tam i ja – aby zobaczyć na własne oczy możliwości tego miejsca. I powiem wam szczerze – wgniotły mnie one głęboko w fotel swoich wygód, i banalnych założeń co do miejsca na kreatywną sesję ślubną w mieście.

Plener ślubny w mieście?

Każdy komu znudziły się już utarte pomysły na sesje ślubną w lesie, plener ślubny w tatrach, bądź zdjęcia ślubne w plenerze powinien wsiąść na warsztat to miejsce. Mocno wymagające, ale jednocześnie dające tak dużą możliwość pracy nad swoim warsztatem, okiem, patrzeniem na to wszystko co nas otacza. Polecam każdemu. Oczywiście dobre zdjęcia bez fajnych ludzi to czarna dziura. Dlatego łamię się w pół i dziękuję Agnieszce i Michałowi za masę cierpliwości jaką mieli w stosunku do mej osoby. Wpisali się cudnie w klimat tego miejsca, ukazując tajemnicę wartą kontemplacji. Ich plener ślubny trwał dłużej niż zwykle, mimo tego przez cały czas zachowali zimną krew i skupienie. Dzięki nim ta sesja miała szanse się udać.

Strefa Kultury w Katowicach

Nie zakładajcie, że będzie przyjemnie i prosto – bo nie będzie. To miejsce wymaga od fotografa dużo bardziej niż każde inne miejsce na plener na łonie natury. Głównie przez mnogość przecinających się linii, wyrastających z ziemi brył, w które należałoby wpisać parę młodą. Jeśli zapytacie mnie kiedy jechać – bez zawahania odpowiem, że w słoneczny dzień. Brak słońca niestety powoduję iż miejsce zlewa sie z otoczeniem, i praca z kreatywnym wykorzystaniem światła i cienia jest niemożliwa. A na nasze szczęście w miejscu takim jak to cień “robi robotę” 🙂

 

plener ślubny Katowice nosprpomysły na zdjęcia ślubne w mieściesesja ślubna Katowicenosprstrefa kultury zdjęcianospr plener ślubnypomysł na sesje ślubna w mieścieStrefa kulturysesja ślubna spodek KatowicePlener ślubny Katowice spodekstrefa kultury Katowice zdjęciaStrefa kultury plener ślubny Katowiceplener w Katowicestrefa kultury Katowice plener ślubnyStrefa kultury-plener ślubny Katowice

Mam nadzieję, że sesja wam się podobała 🙂

Zechcecie zostawić po sobie komentarz będzie mi niezmiernie miło. A jeśli już w ogóle macie dla mnie czasu więcej zapraszam na plener utrzymany w podobnym klimacie -> Plener ślubny w Willi Tadeusz <- Zobaczcie również inne sesję miejskie które ostatnio popełniłem. Zdecydowanie kolorowe, i o dziwo nieślubne – nie samą pracą człowiek w końcu żyje 🙂 Z góry dziękuję za każdy gest ciepła, który leci w moim kierunku <3 Spacer po Wenecji oraz Spacer ulicami wiecznego miasta.

Koniec końców muszę wspomnieć jeszcze o ludkach, którzy mnie cały czas mocno inspirują i ciągną w górę – dlatego zerknijcie na tych wymiataczy 🙂 Ślub humanistyczny w wykonaniu Doroty i Adasia oraz plenerowy ślub w Zaciszu Anny Korcz w wykonaniu Dominika.