Hotel Alpin – Olga i Szymon

Wracamy dziś do pewnego majowego weekendu w trakcie którego Olga i Szymon wkroczyli na swoją wspólną ścieżkę życia. Nie napiszę wam o stresie, krzątaninie w trakcie której musiałem fotografować – Olga przywitała mnie szczerym uśmiechem, w przeciwieństwie do innych Panien młodych miała w sobie spokój – co było już na wstępie dobrą wróżbą. Lubię mieć czas na zdjęcia – a tutaj było go naprawdę pod dostatkiem. Olga i Szymon znaleźli również czas na krótką sesję plenerową, czym sprawili mi ogromną frajdę.

Przyjęcie weselne w Szczyrku Hotel Alpin

Szyrk jak wiadomo stał się mekką ślubną, i trzeba przyznać, iż sposób dbania o gości weselnych mają opanowany w mistrzowski sposób. Lubię wracać do hotelu Alpin bo wszystko jest tu zorganizowane z dbałością o detal – a dla mnie ma to kluczowe znaczenie w mojej pracy. Na ogromny plus z pewnością zasługuję super oprawa muzyczna oraz świetlna, dzięki której Olga i Szymon mają cudną pamiątkę na lata.

Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1000Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin-1001Przyjęcie weselne w Szczyrku Hotel Alpinwesele w Szczyrkufotografia ślubna szczyrkreportaż ślubny hotel Alpin Szczyrkhotel alpin szczyrk weselefotografia ślubna szczyrkszczyrk weselePrzyjęcie weselne w Szczyrku Hotel Alpin-1009Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1010Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1011Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1012Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1013Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1014Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1015Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1016Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1017Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1018Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1019

Przyjecie weselne w Szczyrku Hotel Alpin 1020
Zatopcie się w tej historii miłości dwójki wspaniałych osób, a jeśli z nimi tam byliście – możecie spory kawałek tej tajemnicy odkryć. Zapraszam.

Przyjęcie weselne w Szczyrku Hotel Alpin

Jeśli znajdziecie chwilkę zapraszam również na mój profil na instagramie.  

Zerknijcie również na pozostałe moje reportaże ślubne oraz plenery:

Tradycyjny ślub po staropolsku

Sesja narzeczeńska w klubie CrossFit