Dwa Serca Krosno I Beata i Krzysztof

Są takie filmy, które zapadają głęboko w pamięć. Przenoszą do świata , który po cichu gaśnie. Moim rodzynkiem jest “Wino truskawkowe”. Nie mam specjalnych słów określających stan, w który się wprowadzam każdorazowo przy jego seansie, no może tylko cztery: Wolny duch lata wysoko. Skoro nadarzyła się okazja aby odwiedzić, tereny, w których owy film był kręcony – za sprawą Beaty i Krzysia, nie mogłem z tej okazji nie skorzystać.

Zapraszam zatem na reportaż z sielskiego miejsca, gdzie świat naprawdę zwalnia. Przebywając w domu Beaty czułem spokój, brak pośpiechu, nerwów. Cała uroczystość żyła swoim swawolnym tempem. Uśmiechy ludzi, stare sakralne obrazy wiszące w pokoju babci, zapach wiatru świszczącego między drzewami – to moje klimaty.

Dwa serca Krosno ślub na podkarpaciu podkarpacie fotografia ślubna fotografia ślubna Rzeszów fotograf ślubny Rzeszów Dwa serca Krosno fotografia ślubna krosno reportaż ślubny podkarpacie reportaż ślubny Rzeszów reportaż ślubny Rzeszów Dwa serca Krosno krosno fotograf ślubny

 

Zatopcie się w tej historii miłości dwójki wspaniałych osób, a jeśli z nimi tam byliście – możecie spory kawałek tej tajemnicy odkryć. Zapraszam.

 

Bardzo serdecznie zapraszam Was również na inne moje wpisy blogowe, staram sie za każdym razem pokazywać coś wyjątkowego, dalekiego od przyjętych standardów: