Pamiętam nasze pierwsze spotkanie z Olgą i Mateuszem. Zauroczyli mnie od samego początku totalnym luzem w planowaniu swojego ślubu – stop – wróć. Na samym początku zauroczył mnie wąs i kolczyki Mateusza, później był ślub. Początkowo myślałem, że to kwestia czasu aż to się zmieni, choć bardzo chciałem aby się tak nie stało. W momencie przekroczenia progu rodzinnego domu Olgi, pierwsze rozmowy z Mateuszem potwierdziły mi tylko, że spokój ducha w związku z tym ślubem to oni mają niemały :-). Zatem pełen energii przystąpiłem do udokumentowania tegoż ślubu. Nie powiem aby było specjalnie trudno.  Nadmienię tylko że miejscowość, w której Olga i Mateusz zorganizowali ślub szczyci się przepięknym zamkiem Lipowiec, jeśli kiedyś znajdziecie chwilkę warto jest go zwiedzić.

Fotograf na ślub – czyli kim chcę być w dniu ślubu?

Najprościej i najszczerzej należałoby powiedzieć sobą, bo to uważam za rzecz najważniejszą. Z szczerości przekazu ludzie dowiadują się dużo o tobie, Ty dowiadujesz się więcej o nich. Z akceptacji powyższego stanu rzeczy dochodzimy do faktu iż fotograf na ślub to nie intruz chcący za wszelką cenę zrobić zdjęcie, które da mu ziarnko piasku dosypane do naczynia o nazwie reportaż ślubny.

Fotograf na ślub to ktoś, kto oddając kawał własnego ja w postrzeganiu i czuciu otoczenia jest w stanie zareagować na choćby minimalne oznaki radości, wzruszeń, łez – czyli tych emocji, które tak po ludzku wolimy ukrywać. Ślub Olgi i Mateusza był inny – nie musiałem nic ukrywać, bo przede mna nie ukrywał emocji nikt. Olga, Mateusz dali się porwać do świata moich pomysłów, kreacji i założeń dzięki, którym udało się stworzyć wyjątkowy reportaż ślubny do którego Was bardzo serdecznie zapraszam.

przygotowania w domu pana młodego zabawa weselna fotograf na ślub Przygotowania w domu Pani młodej przygotowania pana młodego zdjęcie obrączek first look, fotograf na ślub fotograf na ślub portret pana młodego Pierwszy pocałunek first look zdjęcia ślubne w kościele życzenia ślubne zabawa weselna zabawa weselna błogosławieństwo w kościele zdjęcia pierwszego toastu weselnego zdjęcie ślubne tortu ślubnego oczepiny weselne oczepiny weselne rzut bukietem płatki kwiatów wyjście młodych z kościoła zdjęcia z podziękowań dla rodziców zdjęcia zabaw weselnych fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków

Fotograf na ślub Kraków

Wszystkich tych, którzy byli Gośćmi na tym ślubie zapraszam do Olgi i Mateusza po hasło do strefy Klienta.


Jeśli poczuliście, że coś was w tych zdjęciach zaintrygowało i macie ochotę na więcej, podsuwam moje inne reportaże: