Od samego początku Sylwia i Piotr zapewniali mnie że to będzie zwykły, niczym nie wyróżniający się ślub.

Plan mieli jeden:

  • krótkie przygotowania,
  • uroczystość w kościele,
  • obiad w otoczeniu pięknej panoramy – zakola Wisły obok zamku na Wawelu.

Jadąc do nich na ślub w to uwierzyłem, patrząc na nich w domu zdawało się odczuć, że i oni w to wierzą. Totalny spokój, bez panikowania, stresu, ślubnej zawieruchy. Przyjęcie weselne w Krakowie – jakich wiele. Los jednak lubi być przekorny – i zawsze ma swoje sposoby aby ów zaplanowany dzień urozmaicić. Ale o tym ciut później.

Cafe oranżeria Kraków wesele z widokiem na Wawel?

Nic bardziej prostego – oczywiście o ile będziecie mieć tyle szczęścia aby owe miejsce zarezerwować. Mowa o cudnej restauracji Cafe Oranżeria na dachu jednego z krakowskich hoteli.  Jeśli marzy wam się offwedding lub popularne ostatnio wesele unplugged – jesteście u celu. W tym cudnym miejscu Sylwia i Piotr zaplanowali ślub inny niż wszystkie. W skromnym gronie najbliższych – bez nadęcia, ślubnej sztampy i tych wszystkich ceregieli, które to niby na weselu muszą się pojawić.

I to był chyba klucz do zaczarowania wszystkich – ze mną w roli głównej. Zostałem uwiedziony tym miejscem, ludźmi w gronie których miałem zaszczyt przebywać. Powstał reportaż ślubny nietrzymający się chyba niczego.

Niebezpieczne fotografie!

Tak moje zdjęcia określił jeden z najlepszych reporterów w naszym kraju – p. Tomasz Tomaszewski. Idąc tym tropem i będąc w takim miejscu nie przystoi przynosić bezpiecznych klatek. Fakt, że goście sami w sobie byli niepokorni jeszcze bardziej podkręcał sposób patrzenia na otoczenie. Impreza bardzo szybko wymknęła się z ram oczywistości i banalności szybując w kierunku czegoś dzikiego i bliżej niesprecyzowanego. A na takich wodach – czuję się najlepiej. Zobaczcie sami co nam z tego wyszło…

 

1 1000 1 1001 1 1002 1 1003 1 1004 1 1005 1 1006 1 1007 1 1008 1 1009 1 1010 1 1011 1 1012 1 1014 1 10151 1016 1 1 1017

A to dla wszystkich tych, którzy chcą ową historię zobaczyć w szerszym spektrum – Zapraszam.

Cafe Oranżeria Kraków Wesele

 

Gdybyście wygospodarowali jeszcze chwilę czasu zapraszam na moje reportaże spod samiućkich tater: