Wesele na Podhalu? Czemu nie.

Jaki jest idealny pomysł na udane wesele? Zorganizować je z dala od domu. Tak właśnie do organizacji ślubu zabrali się Monika i Przemek. Postawili na swoimi i zorganizowali swoje wesele w Tatrach. Pomysł z pewnością nie najłatwiejszy do zmaterializowania ale z pewnością warty zachodu. Ten wpis jest namacalnym dowodem na to , iż im się udało. Monika mogłaby być konsultantką ślubną. Zebrała bowiem sztab najbliższych i wspólnie z nimi zorganizowała ślub i wesele w tatrach o jakim niejedna Panna młoda mogła by pomarzyć. Plan ściągnięcia na Podhale wszystkich swoich gości weselnych był pewnie nie lada wyzwaniem. Fakt jak owi goście swą postawą angażowali się w uświetnienie tej uroczystości z pewnością wynagradzał Parze młodej trudny organizacji przyjęcia.

Kościół na Bachledówce – bijące serce Podhala

Ślub miał miejsce w urokliwym kościele, wokół którego rozlegał się piękny widok na panoramę tatr. Kościół na Bachledówce – bo o nim mowa to moim zdaniem jeden z najpiękniejszych sakralnych budynków na Podhalu, a jego położenie jest tylko wartością dodaną dla tych wszystkich, którzy szukają kościoła na swój wymarzony ślub i wesele na Podhalu. W kościele na szczególna uwagę zasługują cudne drewniane zdobienia. Jeśli kiedyś będziecie na Podhalu obowiązkowo zobaczcie to miejsce.

Karczma Awra

Samo świetnie zorganizowane wesele odbyło się w Cichem w karczmie AWRA. Z dala od utartych szlaków, w otoczeniu pięknej okolicy, położony na uboczu pensjonat oferuję świetną bazę do zorganizowania wymarzonego ślubu w górach. Pracowałem tu niejednokrotnie i za każdym razem lubię tu wracać. Wspaniałe zdjęcia ślubne można by było rzec że robią się tu same 🙂 Wisienką na torcie był zespół muzyczny, którego rekomendować nie trzeba – grają wyśmienicie, a nazywają się Kapela Zwyk.

wesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachwesele w tatrachkarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra cichekarczma awra ciche

Wesele na Podhalu I Karczma Awra

To dopiero początek…kto z Was ze mną był, może więcej. Hasło do poniższej prezentacji u Moniki i Przemka. Zapraszam bardzo serdecznie. 

 

Nieskromnie zapraszam również do innych wpisów na moim blogu: