Zielone wzgórze Koniusza Wesele w okolicach Krakowa

Sierpniowa sobota, lejący się z nieba żar, nieodłączne zapachy lata starały się przepowiedzieć jak piękny przebieg będzie miał mieć ślub Marleny i Kuby, a wesele w podkrakowskiej sali weselnej Zielone Wzgórze ową przepowiednie mogło tylko w stan faktyczny przeistoczyć.

Marlena i Kuba stworzyli wspaniały klimat na swoim ślubie. Zrobili to co mogli zrobić najpiękniejszego – otoczyli się w ten najpiękniejszym dla nich dniu swoimi najlepszymi przyjaciółmi, znajomymi, rodziną. Na tym weselu to nie dekorację tworzyły klimat – wyjątkowy klimat tego dnia tworzyli ich goście.

Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o kilku detalach, które miały znaczenie tego dnia, a że fanem motoryzacji nie jestem fakt, iż je zauważyłem poczytuję sobie za wielkie osiągnięcie, bo fotografować samochodów nie lubię. Kuba jako samochód do ślubu wybrał taką brykę, przy której i moje zobojętnienie do motoryzacji zobojętniało.

Ślub w okolicach Krakowa

Drugim ważnym elementem dopełniającym całościową ową uroczystość było samo miejsce, w którym się ona odbywała. Wszystkich mających chęć zorganizowania ślubu w okolicach Krakowa, owe miejsce z pewnością zauroczy. Miejsce położone z dala od wielkomiejskiego zgiełku i blichtru ma niepowtarzalny klimat. Czuć sielankę wsi, szum wiatru mknącego między konarami pobliskiego lasu, a miejsce idealnie wpasowuję się w trend wesel w stylu slow wedding. Miejsca jest na tyle dużo iż ślub plenerowy w takim miejscu byłby dla mnie spełnieniem marzeń.

Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza Zielone wzgórze Koniusza wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa wesele w okolicach krakowa

Zielone wzgórze Koniusza Wesele w okolicach Krakowa

Mam nadzieję, że zdjęcia oddadzą nastrój chwili a cały reportaż ślubny przywoła wasze wspomnienia w sposób najpełniejszy. Kto ma hasło ten wygrywa 🙂