Wesele hotel Ines Sędziszów Małopolski

Zapraszam was bardzo serdecznie na wycieczkę do pięknego Sędziszowa małopolskiego. Sakramentalne tak wypowiedzieli sobie tam Ola i Bartek. To miasto ma w sobie spokój, którego na próżno szukać w granicach metropolii takiej jak Rzeszów bądź Kraków. Czuję się tam zapach kwitnących drzew, ludzie jakby bardziej świadomie funkcjonowali. Zwracając uwagę na rzeczy które się obok nich dzieją snują się po ulicach. Zbyt krótko tam byłem aby się wypowiadać, ale pierwsze moje czucie tego miejsca właśnie takie było.

Hotel Ines w Sędziszowie – miejsce na wesele z klasą.

Fotografuję emocję, na to zwracam szczególną uwagę, czasami są miejsca gdzie przestrzeń totalnie temu nie służy. Architektura Sali powoduję, iż ludzie są w przysłowiowym kokonie do którego dostęp z zewnątrz staję się być niemożliwy. Hotel Ines zaskakuję in plus. Interakcja z ludźmi na etapie pracy fotografa jest wyśmienita.

Plener ślubny w sadzie

Nie mogło być innego miejsca w kwietniu jak tylko kwitnący sad. Lekki wiatr co chwile podrywał opadające już płatki kwitnących drzew. W takich warunkach przyrody przyszło nam dopełnić ostatnie karty wspólnej przygody. Plener w sadzie był czymś naprawdę magicznym.
Wszystkim tym, dzięki którym mogłem Oli i Bartkowi oddać wspaniałą ślubną historie bardzo dziękuję. Byliście w ten dzień nie do zastąpienia…

wesele sędziszówsedziszów malopolski ślub i weselewesele w sędziszowiefotografia ślubna krakówfotograf Krakówfotografia ślubna katowicefotografia ślubna śląskfotograf ślubny katowicesedziszów małopolski atrakcjepolecani fotografowie ślubnisesja ślubna w krakowieoferta fotografii ślubnejreportaż ślubny w krakowiezdjęcia ślubne Krakówreportaz ślubny krakówplener ślubny krakówfotograf ślubny krakow

A dla wszystkich tych, którzy chcą ową historię zobaczyć w bardziej kolorowym świetle – poniższy slideshow. Zapraszam.

Wesele hotel Ines Sędziszów Małopolski

Zapraszam również do innych moich reportaży ślubnych: