Szczyrk Romeo i Julia I Wesele Martyny i Krzysztofa

Świat ma to do siebie  że cały czas jest w ruchu. wszystko wiruję, pory roku, fazy księżyca, dzień nigdy nie jest tym samym dniem, cały czas dzieje się coś nowego. Myślisz szybciej, działasz dokładniej…bam ktoś cię popchnął…upadłeś na ziemię…wróciłeś do gry. Witaj w świecie Bumper Ball 🙂

Moment w którym twój przyjaciel daje Ci sygnał abyś zrobił coś dla świata, abyś stał się prawdziwym bohaterem, jakim zawsze chciałeś być. Patrzysz na niego i mówisz: Mordo ale nas jest dwóch. I tak w blasku świateł wkracza najczarniejszy z charakterów: Adam. I know – mógłbym pisać scenariuszę – np. kontynuacje Avengersów or something like that. 

Wkraczamy zatem do świata Martyny i Krzysztofa. Co możemy o nich powiedzieć – zanim ich spotkaliśmy już te imiona nam goniły po głowie. Głównie za sprawą Dominika. Dostał od Martyny super czapkę – w sezonie zimowym nie rozstawał się z nią prawie wcale. Twierdził nawet że ma dużo więcej włosów na wiosnę – podobno dzięki niej. Krzysiek – dla niego świat mógłby mieć nachylenie +/- 45 stopni i być jednym wielkim stokiem. Niektórzy powiadają, że kiedy wjeżdżasz do Łodygowic i pomyślisz o snowboardzie, z miejsca widzisz banery Krzyśka wymiatającego na desce (mógłby być twarzą tego miasta w kampaniach wizerunkowych). Domin cały czas twierdził że mu do pięt nie dorasta w talencie do zimowych sportów. Raz mu się zdarzyło być blisko tego geniuszu – ale to było w Alpach i po Prosecco więc z pewnością to się nie liczy. 

Słowo irracjonalność wydaje mi się że tego dnia do Nas mocno pasowało. Po pierwsze Ja i Adam, po drugie człowiek, który za wszelką cenę próbował nam przeszkodzić w tym reportażu czyli Dominik. Po trzecie Maj i opady śniegu. Jedyną ostoja w tym świecie zagadek byli właśnie Martyna i Krzysztof, którzy na totalnym luzie wykonali kawał dobrej roboty organizując swój ślub w uroczym miejscu jakim jest Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku oraz świetnej zabawy weselnej w kompleksie Szczyrk Romeo i Julia.

Przerwa na autopromocję: Jak już po N-tym obejrzeniu tego reportażu zdjęcia Wam się już opatrzą zerknijcie na short review moich najlepszych zdjęć ślubnych 2018 roku.

Zapraszamy zatem z Adasiem z Fototikka.pl na mamy nadzieje solidny reportaż opowiadający prawdę o tej dwójce szalonych ludzi. A jeśli znajdziecie chwilkę zerknijcie po pierwsze na stronę Martyny i Krzyśka “FolkSport” – robią odjechane rzeczy 🙂 Wielkie dzięki dla Szczyrk Romeo i Julia za super strawę, dziękujemy również Dj Riki za świetną współpracę i masę śmiechu – “Bez Ciebie ta impreza nie byłaby taka fajna”.

Szczyrk Romeo i Julia Szczyrk Romeo i Julia 102 szczyrk romeo i julia 2

Szczyrk Romeo i Julia 139Szczyrk Romeo i Julia 138Szczyrk Romeo i Julia 177Szczyrk Romeo i Julia 163Szczyrk Romeo i Julia 154Szczyrk Romeo i Julia 506Szczyrk Romeo i Julia 135Szczyrk Romeo i Julia 223Szczyrk Romeo i Julia 224Szczyrk Romeo i Julia 225Szczyrk Romeo i Julia 700Szczyrk Romeo i Julia 528Szczyrk Romeo i Julia 539Szczyrk Romeo i Julia 505Szczyrk Romeo i Julia 521Szczyrk Romeo i Julia 199Szczyrk Romeo i Julia 514Szczyrk Romeo i Julia 509Szczyrk Romeo i Julia 538Szczyrk Romeo i Julia 507

 

Drodzy goście – jeśli byliście częścią tego cudownego dnia zapraszamy Was do pełnego reportażu – link poniżej.