ORGANIZUJESZ ŚLUB W PLENERZE?

Daj się nam sobą zachwycić...

ZDOBĄDŹ OFERTĘ

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚLIWYCH LUDZI

C

CO NAS WYRÓŻNIA

Column Block Decorative Icon

EMOCJE - ONE ZAWSZE SĄ PRAWDZIWE

To emocje są na zdjęciach najważniejsze. to w jaki sposób ludzie siebie nawzajem obdarzają tymi emocjami jest wartością nadrzędną. Tego nie trzeba reżyserować, tego nie trzeba planować - wystarczy być częścią tej historii i tychże emocji w ludziach szukać całym sobą.

Column Block Decorative Icon

AUTENTYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM

Każdy ślub jest inny - nie ma dwóch takich samych wydarzeń. Emocji nie da się udawać a spontaniczności zaplanować - dlatego lubimy jak jesteście sobą. Proste zdjęcia opowiadają najpiękniejszą historię - zachęcamy abyście zobaczyli to co my widzimy swoimi oczami - zafascynujcie się prostotą, z której wypływa niezwykła treść.

Column Block Decorative Icon

FOTOGRAFUJEMY SZCZĘŚCIE

Chwile radości i szczęścia każdy zapamiętuję najdłużej. To jest sedno reportażu ślubnego - dawać ludziom szczęście. Zapamiętujemy dla Was te ulotne chwile szczęścia na twarzach bliskim wam osób.

POZNAJ SWOJEGO FOTOGRAFA

I.

PYTAJ

Zawsze pytaj, jeśli czegoś nie wiesz. Z tych pytań rodzi się zaufanie do drugiego człowieka. Pozwól sobie na ten komfort.

II.

POZNAJ

Zmuś się do kontaktu - to w obecnych czasach trudna rzecz. Nie traktuj tego jako nakaz, a raczej jako wyciągniętą rękę - ludzie sieją dobro.

III.

SŁUCHAJ

W tym co chcemy Ci przekazać nie ma marketingu - jesteśmy my - chcemy mówić do Ciebie fotografią - abyś ty mógł słuchać...

TWORZMY UNIKALNE FOTOGARFIE

Wiemy, że czas jest naszym wrogiem. Jeśli jednak poważnie szukasz najlepszego fotografa na swój ślub - wyślij do Nas zapytanie - postaramy się miło Cię zaskoczyć.

UWIDOCZNIJ UCZUCIA

ONE MÓWIĄ O TOBIE NAJWIĘCEJ

Fotografujemy szczęśliwych ludzi - którzy otwierają nam drzwi do poznania samych siebie. By stworzyć wyjątkową pamiątkę czasem wystarczy, że się po prostu poznamy.

POWRÓT