Restauracja Tiffany wesele Dominiki i Pawła

Jacek Hugo Bader parę dobrych lat temu napisał piękną książkę p.t. “Długi film o miłości”. To książka o miłości – a jakże – tytuł sprzedaje jej tematykę. Ale im głębiej się w nią zatapiałem chcąc rozumieć każde zdanie pojawiające się w konkretnym momencie danej sytuacji, i mając pełną świadomość iż autor pewne rzeczy w tej książce celowo plącze zacząłem przechodzić na drugą stronę pojmowania jej prawdziwego znaczenia. Ta książka nie jest o miłości, ale o tęsknocie za miłością zarówno w jej niematerialnej jak i bardzo materialnej formie.

Przypomniałem sobie o niej właśnie w trakcie ślubu Dominiki i Pawła, w delikatnych i bardzo ciasnych kadrach tej opowieści dało się odczuć ową tęsknotę za miłością. Może dzięki temu był to dla mnie mega wyjątkowy dzień. Obserwowałem wspaniałych ludzi, z ich pięknymi historiami. Jedni o nich opowiadali, inni o nich tylko myśleli, jeszcze inni w kroplach łez starali się o niej wyszeptać. Było to coś naprawdę wyjątkowego.

Dominikę i Pawła poznałem kilka lat wcześniej na odjechanym weselichu Ani i Tomka w Hotel Farmona & SPA. Wywijali na parkiecie dość zgrabnie, dzięki czemu mieli sporo fajnych fot. I tak po nitce do kłębka trafiłem na ich wyjątkowy dzień ślubu. Wyjątkowy bo gdzie człowiek nie spojrzał tam masa znajomych twarzy – ci nieznajomi zachowywali się tak jakbyśmy się znali latami, zatem czy w takim otoczeniu można mówić, iż się w ten dzień pracowało – nie do końca. 

Restauracja Tiffany wesele, które musiało się udać 🙂

Lubię do nich wracać – i nie jest to bynajmniej spowodowane faktem, iż mam z domu do tiffany-go 15 min 🙂 To miejsce ma swój klimat, w którym naprawdę przyjemnie jest się znaleźć. Ilekroć tam trafiam – odczuwam radość z fotografowania, co w moim przypadku jest kwestią nadrzędną. Zatem zabieram Was w małą podróż w czasie do miejsca i ludzi, którzy postarali się aby Dominika i Paweł zapamiętali ten dzień jako jeden z tych najpiękniejszych w życiu.

 

restauracja tiffany weselerestauracja tiffany wesele restauracja tiffany weselerestauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany weselerestauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany weselerestauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele restauracja tiffany wesele

Restauracja Tiffany wesele Dominiki i Pawła

A jeśli macie ochotę na więcej i byliście częścią tej uroczystości zapraszam na prawdziwą fotograficzną petardę 🙂