PLENER ŚLUBNY


Plener ślubny powinien być przygodą. Strasznie nie lubię kiedy nią nie jest – dlatego tworzę unikatowe plenery ślubne, których kwintesencją jest droga. Plener ślubny to droga do poznania samych siebie. Czasami bardzo krótka, czasami długa i przyjemna. W jej trakcie uczymy się siebie, odkrywamy w sobie na nowo pokłady wrażliwości. Dajcie się wciągnąć w niebanalną przygodę – zapiszmy wspólnie parę kart księgi waszego wspólnego życia drobnymi sytuacjami, momentami, które zawsze się pojawiają przy okazji zdjęć. Wybierzmy wspólnie niebanalne miejsce i zatraćmy się w nim bez reszty.

KREATYWNY PLENER ŚLUBNY? PROSZĘ BARDZO.


Plener Ślubny pomysły – czyli dla każdego coś innego!


Plener ślubny to sytuacja, która nie może was w żadnym calu ograniczyć. Warto się na taki zdecydować chociażby z powodu pokazania siebie w całości. Otwarcia się na nowe doświadczenia, ukazania pięknej, jedynej miłości prawdziwie i w sposób taki, jaką ona właśnie jest. Czy szalona, czy spokojna, czy z nutką zazdrości – w plenerze ślubnym możecie zrobić wszystko i wszędzie!

Jeśli nie macie okazji na co dzień obcować z obiektywem, zamówcie plener ślubny i wyszalejcie się za wszystkie czasy. W końcu to jedna z kilku tylko okazji w życiu, kiedy wielu z was może pozwolić sobie na spełnienie zachcianek ? Może powinienem zostawić pomysł takiej sesji ślubnej na koniec, ale myślę, że was to może zaskoczyć, więc czemu nie od razu? Oto kilka pomysłów na nietuzinkowy plener ślubny.

Zniszczenie kontra ślubne odzienie

Jeśli nie jesteście przywiązani do ubrań ślubnych i nie zależy wam na przetrzymywaniu ich w szafie przez wiele lat (jak to się kiedyś robiło). Zdecydujcie się na awangardowy plener ślubny z dosłownym „zniszczeniem odzienia”. Hardkorowa sesja przy wspinaczce na skałki, rajdzie motocyklowym lub survivalu w lesie zostanie przez was zapamiętana na zawsze.

Nieszablonowe zdjęcia ślubne, będą czymś więcej, niż tylko złapaniem chwil. Będą wspomnieniem nutki dreszczyku, emocji i adrenaliny, która jeszcze mocniej was do siebie zbliży. No i oczywiście będzie się czym chwalić znajomym, bo kto decyduje się na tak spektakularną sesję zdjęciową?

3 metry nad niebem

Zawsze fascynują mnie ludzie, którzy swoje pasje wiążą z powietrzem. W końcu powietrzem żyjemy, w powietrzu dzieją się różne niezrozumiałe zjawiska. Czemu zatem nie wykonać pleneru ślubnego 3 metry nad niebem? Skok ze spadochronem, lot balonem, albo bungee to dopiero szalony pomysł na plenerowe zdjęcia ślubne.

Jeśli lubicie przestrzeń, a jednak wolicie mieć grunt pod stopami polecam wycieczki na szczyty naszych polskich gór. Wyprawa wymagająca ale dająca maksimum doznań, a efekt w postaci epickich zdjęć zaskoczy Was samych.

 

2000 uai
zdjęcia ślubne o wschodzie słońca

Sielskie plenerowanie

Dla spokojnych dusz, pomysł na bardziej codzienny plener ślubny. Polana, wiejskie klimaty, czy stare zabudowania, też jest alternatywą do wykonania zdjęć ślubnych. Kiedy pochodzicie z wielkiego miasta, warto wybrać się w spokojniejsze miejsce. Na łonie natury lub np. do stadniny koni, albo zagrody pszczelarskiej, gdzie zdjęcia nabiorą sielskiego klimatu i słomianego kolorytu.

Cztery kąty

Pora zamknąć się w czterech ścianach, bo i tak można wspaniale spędzić czas podczas pleneru ślubnego. Plener zaś nie zawsze oznacza otwartą przestrzeń, plener ślubny możecie wykonać w domu, szklarni, fabryce lub w parku trampolin.

Jeśli ogranicza was wysokość budżetu, wspaniale zaaranżowane zdjęcia „na miejscu” też są wskazane. Przy odrobinie ekspresji, jak i podpowiedzi doświadczonego, kreatywnego fotografa, wspaniale się udadzą. Minimalistyczna przestrzeń sprzyja ciekawym i eterycznym kadrom, które z pewnością będą się wam podobać.

Sztuka kochania

Jeśli jesteście zwolennikami sztuki, kultury, architektury , czy kina na plener ślubny możecie wybrać ruiny starego teatru lub zamku. W takich miejscach historie tworzą się same. Ciekawa charakteryzacja twarzy i ciała, może ukazać zupełnie inną stronę pleneru ślubnego jak i was samych.

Nie bajkowo, nie sielsko, nie szalenie, a bardziej teatralnie lub czasem mrocznie. Przerysowanie w fotografii, ukaże wasze aktorskie zdolności, które mogą zaskoczyć innych. Pomysł na pewno mizantropijny, ale zarazem nieprześcigniony.

sesja ślubna o wschodzie
plener o wschodzie
poranny plener ślubny

A na koniec….

Mam dla was jedną klarowną radę – podczas pleneru ślubnego spełnijcie wszelkie swoje marzenia. Nie zastanawiajcie się, czy wybrać plener jedno, dwu, czy nawet 10 – dniowy. Jeśli marzycie, o podróży poślubnej w ciepłe kraje. Zabierzcie ze sobą fotografa, który uwieczni taką podróż na zawsze. Jeśli zawsze chcieliście odwiedzić przepiękne zakątki Polski – zróbcie to z fotografem.

Plener ślubny w każdym miejscu i o każdej porze, będzie wspaniałym. Warunek jest jeden, pozostawcie troski w domu i zajmijcie się sobą…

sad wiśni zdjęcia
sesja przedślubna