Willa Tadeusz Lanckorona Plener ślubny

Willa Tadeusz Lanckorona – miejsce, które czaruję przy pierwszym spotkaniu. Już sama droga do niej prowadząca przez Lanckoronę wywiera nieodparte wrażenie, jakobyśmy się przenosili w inny wymiar. Cudne widoki, piękny rynek z odrestaurowanymi zabudowaniami. Za nimi wąska i stroma droga, gęsty sosnowy las, promienie słońca z trudem się przebijające – nieśmiało odkrywają tajemnice tego magicznego miejsca.

Z Olą i Łukaszem wybraliśmy się tam na plener ślubny. Miejsce prócz tego, że totalnie pochłania i urzeka, jest również sporym wyzwaniem. Wymaga od fotografa sporej kreatywności – plenery ślubne odbywają się tutaj dość często i nietrudno w sieci znaleźć fotografie , które się powielają, nakładają, nie stanowiąc separacji miejsca od osoby fotografującej. Chcąc choć troszkę się odróżnić, trzeba po tym miejscu spokojnie pospacerować, odnaleźć urokliwe zakamarki, wgryźć się w detale, biesy – które chronią to miejsce kryją się w cieniu.

Wesele w Willi Tadeusz?

Do Willi Tadeusz dojechaliśmy w idealnym momencie – dzień wcześniej odbył się ślub w willi Tadeusz. Pozostawił po sobie obraz idealny. Krzątający się ludzie, suszące się kolorowe narzuty, jurta- jeszcze pachnąca ostatnim ślubem. Willa Tadeusz żyje swoim życiem, wszystko co się tam wydarza powoduję, iż pomysły w głowie pojawiały się same. Miejsce ma w sobie ogromny potencjał, Ola z suknią ślubną Rara Avis, oraz Łukasz w garniturze Próchnik wpisywali się idealnie w klimat miejsca. Stworzyli oni pełną tajemniczości kreację, w którą nie miałem śmiałości ingerować – a wyłącznie dopełniać ją swoimi pomysłami.
Miejsce przez swój bardzo geometryczny charakter jest cudną płaszczyzną do wpisywania w nią parę młodą.

Willa Tadeusz – to miejsce pochłania.

Skryte w dolinie pośród wysokich sosen zaskakuję tajemniczością. Dotarcie do niej stanowi nie lada wyzwanie. Wąska droga o stromym nachyleniu prowadząca przez las stanowią barierę oddzielającą owe miejsce od pędu otoczenia. Pojawiając się tutaj czujesz się jak Alicja w krainie czarów. Miejsce zaskakuję swoją nieoczywistością, bajeczną okolicą i dziwnym basenem, który niczym norka królika ze wspomnianej wyżej książki przenosi nas w świat baśni i odrealnionych widoków. Zakochałem się w tym świecie, pochłonął mnie bez reszty, sprawił że na wszystkie bodźce zewnętrzne reagowałem ze zdwojoną siłą. Mam żonę i dwójkę dzieci, jeśli kiedyś wpadnę na pomysł aby celebrować okrągłą rocznice naszego związku zdecyduję się na ponowny ślub w willi Tadeusz – to miejsce jest dla mnie stworzone 🙂

Willa Tadeusz Lanckorona Plener ślubny

Zachęcam Was abyście poznali krótką historię miłości dwojga wspaniałych ludzi. Ola i Łukasz to para szaleńców, ludzi bez pamięci sobie oddanych. Osób, które jak nikt inny pasują do tego miejsca. W tym miejscu odnajdują swoje emocję, skrywane uczucia, ciepłe gesty.
Plener ślubny w willi Tadeusz był im pisany. Nie potrafiłbym chyba znaleźć lepszego miejsca na fotograficzną dokumentację tego uczucia. Marzyłem aby te zdjęcia nie były takie jak inne wykonywane w tym miejscu. Chciałem aby geometryczny charakter tego miejsca wpisał się w ich uczucie a nie stanowił dysonansu do niego. Myślę, że z ich dużą pomocą się to udało. Willa Tadeusz Lanckorona Plener ślubny w tym miejscu to wydarzenie wręcz mistyczne, sami zresztą zobaczcie….

willa tadeusz lanckorona weseleślub w willi tadeuszślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weselesesja ślubna w lanckoroniesesja ślubna w lanckoroniewilla tadeusz lanckorona weselelanckoronasesja ślubna w lanckoronie, willa tadeuszwilla tadeusz lanckorona weseleplener ślubny w lanckoronie, sesja ślubna w lanckoronieplener ślubny w lanckoronieślub pod krakowem, wesele pod krakowemślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleplener ślubny, ślub w willi tadeusz, ślub pod krakowemślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weselewilla tadeusz Lanckorona, plener ślubny w lanckoronie, sesja ślubna w lanckoronieślub pod krakowem, wesele pod krakowemślub pod krakowemwilla tadeusz Lanckorona, plener ślubny w lanckoronie, sesja ślubna w lanckoroniewilla tadeusz Lanckorona, plener ślubny w lanckoronie, sesja ślubna w lanckoronieplener ślubny, ślub w willi tadeuszwilla tadeusz Lanckorona, plener ślubny w lanckoronie, sesja ślubna w lanckoronieślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona weseleślub pod krakowem, wesele pod krakowem, willa tadeusz lanckorona wesele

Willa Tadeusz Lanckorona Plener ślubny