MENU
P

Plener ślubny w górach

Plener ślubny w tatrach słowackich – choć do najprostszych nie należy i zdarza się stosunkowo rzadko i tak budzi ogrom emocji nie tylko u osób fotografowanych ale również i u mnie, gościa, który z gór mógłby w ogóle nie wracać na niziny. Tym razem udało się przekonać Irminę i Marcina do szalonego pomysłu jakim był plener ślubny w tatrach słowackich. Jak pewnie wszyscy interesujący się tematyką zdjęć ślubnych w górach wiedzą TPN dość mocno zaostrzył prawo do takowych sesji żądając horrendalnie wysokich pieniędzy za uzyskanie pozwolenia na nie. Świetną alternatywą stała się Słowacja.

Plener ślubny w tatrach słowackich

Będąc na Podhalu i dokładając godzinę drogi samochodem wjeżdżamy w krajobraz w niczym nie przypominający tego po polskiej stronie tatr. Szlaki pozbawione rzeszy turystów urzekają swym dziewiczym charakterem. Tutaj każdy krok na szlaku smakuję inaczej, czuć wolność, szum wiatru między smrekami i ta wszechobecna niczym nie zmącona cisza. Delektując się takimi superlatywami razem z Irminą i Marcinem staraliśmy się znaleźć wymarzone miejsca dla nas, aby pokazać te wolność, wiatr we włosach i miłość dwojga kochających się osób. Zerknijcie na ich historię i zainspirujcie się nią.

Plener w tatrach – gdzie i dlaczego?

Plener ślubny w tatrach słowackich jest super pomysłem wartym mądrego planowania. Ze swojej strony bardzo Wam polecam słowacką stronę, znajdziecie tam mnóstwo świetnych i krótkich tras wartych eksploracji, na których z pewnością nie spotkacie tłumu turystów. Fauna i flora również ciut odbiega od tej, którą widzicie po polskiej stronie – zatem pakujcie plecak i ruszajcie w drogę…

plener ślubny na słowacji
sesja slubna w górach
plener w górach
zdjęcia ślubne w tatrach

plener w tatrach
sesja ślubna w tatrach
tatrzańska łomnica
plener na tatrzańskiej łomnicy
plener ślubny na słowacji
plener w tatrach słowackich
zdjęcia ślubne w tatrach słowackich
sesja zdjęciowa w górach
plener w tatrach
fotografia ślubna katowice
fotograf ślubny kraków
fotograf ślubny warszawa
plener ślubny w górach
fotografia ślubna łódź
zdjęcia ślubne w górach
plener ślubny w górach
sesja ślubna w górach
plener w tatrach
zdjęcia ślubne w tatrach

Comments
Add Your Comment

Z

Zobacz moje pozostałe sesje

BĘDZIE MI NIEZMIERNIE MIŁO :-)

POWRÓT