Tegoroczny wrzesień był wyjątkowo łaskawy dla moich Par Młodych. Piękna polska jesień dała o sobie znać, dopisała temperatura, słońce, i cudowne kolory. Sobotni dzień, który budził się spowity pierzyną z mgieł wróżył że może być wyjątkowo, sam jednak nie przypuszczałem jak bardzo. Nie ukrywam, iż było to moje największe zaskoczenie mijającego sezonu. Co na to wpłynęło nie wiem, ale praca u tej dwójki była wyjątkowo twórcza.

Już od przygotowań ślubnych w domu Angeli miałem niesamowite flow to wyłapywania naprawdę ciekawych momentów. Sprzyjał oczywiście temu fakt iż dom był pełen ludzi, ich nastawienie totalnie luźne i nieskrępowane doprowadzało do ciekawych sytuacji, które z powodzenie udawało się fotografować. Powtarzam jak mantrę stwierdzenie , iż mam szczęście do ludzi, których los stawia na mojej drodze.

Ślub Angeli i Macieja miał miejsce w pięknym kościele w Zielonkach. Praca fotografa sprzyja sytuacją , iż często trafiam w naprawdę pięknie odrestaurowane sakralne obiekty, które szczycą się wielowiekową tradycją. Najczęściej w takich miejscach znajdują się rzeczy, których nie zauważamy, o których nic nie wiemy, historii, których najzwyczajniej w świecie nie znamy. Mam na to swój sposób – za każdym razem staram się przygotować, wiedząc gdzie jadę i co tam mogę ciekawego zobaczyć. A wierzcie mi można znaleźć w takich miejscach bardzo ciekawe rzeczy. Znajdziecie chwilkę to i wy poczytajcie o tym miejscu: Parafia Zielonki.

Kasztel Kajasówka wesele

Okolice Krakowa obfitują w dużą ilość sal weselnych. Dane mi było ponownie pojawić się w Kasztelu Kajasówka. Lubię te sale z dwóch powodów. Pierwszy – mogę z niej praktycznie pieszo wrócić do domu, a w sytuacji jeśli większość część sezonu spędzasz kilkaset kilometrów od domu, zaczynasz rozumieć iż jest to komfort nie do przecenienia 🙂 Drugi powód to, że sale weselne są naprawdę świetnie wyposażone w różnego rodzaju “udoskonalacze oświetlenia” jak to nazywam – dzięki czemu można wyczarować naprawdę świetne zdjęcia. Kasztel Kajasówka wesele to strzał w 10 dla przyszłych Par Młodych. Tym ciut przydługawym wstępem przejdźmy do treści właściwej. Mam nadzieję, że się będzie podobać 🙂

kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele kasztel kajasówka wesele into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna into the wed fotografia ślubna

To dopiero początek…jeśli bowiem byłaś(eś) gościem na tym ślubie, Angela i Maciej mają niespodziankę – hasło do poniższej prezentacji. Zapraszam serdecznie. 

\\

Jeśli czas Was nie goni zapraszam na moje inne reportaże, niekoniecznie ślubne: