WIEJSKIE WESELE W STODOLE

Przewodnicy promujący styl rustykalny zakochali się w niejasnych konwenansach i nieprzejrzystych formach.  Rustykalny styl czyli Stodoła – drewniana konstrukcja z płaskich desek do której wprowadzone zostaje szczęście, dobra zabawa, wariacje. Płaska konstrukcja – nie płaskie przeżycia. Przyjęcie weselne schowane w głębi przepięknej scenerii, nieśmiało wyglądające poza bramy natury, pozostanie w sercach gości na zawsze.

Wesele w stodole

Wiejskie wesele w stodole może spełnić się dzięki odważnemu wyciągnięciu na światło dzienne swych marzeń, które do tej pory skryte były za stereotypami. To na pozór nietypowe wesele może okazać się dla Was strzałem w dziesiątkę. Dziś powróciła tęsknota za wolnością, a wolność to organizowanie własnego dnia, po swojemu bez przejmowania się zdaniem innych.

wesele w stodole wesele w stodole wesele w stodole

Organizacja wesele nigdy nie była prostsza. Z dala od utartych schematów, z pełnym bagażem szalonych pomysłów na rustykalne dekoracje ślubne, na oryginalne winietki w stylu rustykalnym, na banał jakim jest księga gości pomysłów na to aby księga gości weselnych była nietypowa, oryginalna, wasza.

Zaplanuj wymarzone wesele

Już sama Stodoła jest miejscem totalnie wyjątkowym i niepowtarzalnym. Jednak przy odrobinie waszej kreatywności i polotu, możecie to miejsce uczynić jeszcze piękniejszym. Podwieszane pod sufitem, przeciągnięte po drewnianych belkach welony nadadzą elegancji i lekkości dla miejsca. Okrągłe stoły weselne, przykryte lnianymi obrusami do ziemi w odpowiednim kolorze stworzą sielski wystrój, a balony napompowane helem unoszące się wysoko nad głowami trochę przeniosą w dawny model rustykalnego wesela. Drewniane tabliczki informacyjne jak i elementy integralnie powiązane z stodołą jak drabina, na której zawisną doniczki przepełnione kwiatami dopełnią urokiem tę surową zabudowę.

wiejskie wesele w stodole wiejskie wesele w stodole wiejskie wesele w stodole

Naturalne dekoracje ślubne.

Jeśli już myślicie o weselu w stodole z pewnością jesteście miłośnikami natury, kochacie naturalne dekoracje ślubne, uwielbiacie polne kwiaty, zapach mokrej trawy. Zadbajcie o to aby wasze dekoracje ślubne pasowały do stodoły w której chcecie owy ślub zorganizować.

Bukiety z maków, stokrotek, różnych traw i koniczyny przystroją stoły i idealnie wpiszą się w klimat wesela. Bukiet weselny również powinien być wypełniony naturalnymi kwiatami, ziołami – które nawiązują do sielskiego charakteru tego miejsca.

STODOŁA NA WESELE – POMYSŁ Z KLASĄ!

Spełnijcie własne marzenia i przy tym zaskoczcie swoich gości weselnych szaloną zabawą na deskach stodoły. Jeśli wasz Dj na wesele to człowiek z pasją zapytajcie go o oświetlenie na wesele, to świetny pomysł aby uświetnić ten dzień.

Dekoracja światłem.

Dekoracja światłem to nie tylko to co możecie wynająć, sami możecie zadbać o girlandy ledowe w formie klasycznych żarówek żarzące się ciepłym światłem doskonale będą pasować podwieszone u drewnianego stropu nad stołami, jak i na zewnątrz pomiędzy drzewami. Na stołach mogą się pojawić naturalne woskowe świece lub bardziej bezpieczne dla dekoracji stodoły świece ledowe. Oświetlenie stodoły przez wykorzystanie żarówek ostatnio wpisało się w must have każdego wesela w stodole.  

wiejskie wesele w stodole folwark Wiązy wiejskie wesele w stodole wiejskie wesele w stodole wiejskie wesele w stodole wiejskie wesele w stodole

Wiejskie wesele w stodole.

Wiejskie wesele w stodole to zgoda na wolność w sytuacji, w której wszechobecny stres, troska o to czy wszystko się uda, organizacja mimowolnie ową wolność zabawy zabija. Niech wasz wymarzony ślub w stodole będzie świętem wolności – waszej wolności. Bawcie się, śmiejcie, spędzajcie ten czas w gronie najbliższych, zapamiętujcie chwile, w których śmiejecie się do łez, zapamiętujcie twarze, które z Wami były, Te wspomnienia zostaną z Wami na lata i z pewnością będziecie do nich często wracać. 

Pamiętajcie jeszcze o jednym – stodoła to wspaniałe miejsce na kreatywny plener ślubny pełen sielskości, unoszących się w powietrzu eterycznych zapachów i otaczającej to miejsce wielkiej miłości, której przecież jesteście najważniejszą częścią. Zdjęcia ślubne z pleneru będą nawiązywały do reportażu ślubnego, a jednocześnie z racji zupełnie innej narracji będą więcej mówiły o Was samych. Decydując się zatem na wiejskie wesele w stodole otrzymujecie pewnego rodzaju gwarantowany pakiet, iż wspomnienia udokumentowany na niebanalnych zdjęciach będą nieustannie przypominały wam historię tego dnia.

Zapraszam Was również do innych moich wpisów, z pewnością spodoba Wam się: