Dworek Gościnny Szczawnica I Ślub w górach

Na mapie południa Polski znajdziemy wiele kameralnych miejscowości, których na co dzień zazwyczaj się nie docenia. Do takich miejscowości należy niewątpliwie Szczawnica – kraina otoczona lasami i niemal przez cały rok spowita w mgłach. To wymarzone miejsce na plener ślubny, zwłaszcza, że w tamtejszym Dworku Gościnnym cyklicznie, przez cały rok trwa sezon weselny. Miejsce to najwidoczniej ma magię przyciągającą i turystów , i zakochanych, poszukujących oryginalnego miejsca na ślub i wesele. W otoczeniu gór i lasów najważniejsza chwila w życiu zostanie w pamięci na zawsze!

Wciągam Was dziś w mrok 🙂 

Wciągam Was w mrok, bo uważam że biel i czerń są tak szlachetne, że zasługują na większą atencję. Cała moja płaszczyzna emocjonalna to biele i czernie, ze słońca w cień, z radości w smutek – kierunek uwarunkowany porami roku i dnia. Z drugiej strony mam nieodparte wrażenie, iż bombardowani kolorem głupiejemy. Na każdym kroku burza barw – za nią ideologia, próba sforsowania przyjętej harmonii – zawsze by coś zyskać, kogoś kupić, coś sprzedać.

Biel i Czerń jest czysta – jest spokojem, cichą zatoką w której cumuje tylko jeden jacht. Gdyby w większości przypadków harmonia w kolorze brała swój początek z bieli i czerni myślę że udałoby nam się odrzucać to co nijakie w sztuce, reklamie, życiu. Zdaję sobie sprawę, iż reportaż ten średnio wpisuje się w ogólnie przyjęty nurt ślubny. Zawsze kroczyłem pod prąd zatem nie specjalnie jestem w nurcie, i również nie specjalnie zależy mi na tym aby się w niego wpisywać. Poczyniłem ten reportaż już jakiś czas temu, ale dopiero teraz na tyle dojrzał by się nim spokojnie nacieszyć w edycji. 

Wesele w Pieninach i deszcz na betonie 🙂 

Szczawnicki Dworek Gościnny stał się niemym świadkiem uroczego ślubu Magdy i Czesława. Państwo młodzi – sportowcy z krwi i kości z ogromnymi pasjami, powiedzieli TAK tej szalonej a zarazem piękniej idei, która zwie się małżeństwem. Chciałem aby ten reportaż ślubny  był inny niż pozostałe. Pomogła w tym z pewnością aura, lejący się z nieba strumieniami deszcz, masa mgieł otaczających tę piękną miejscowość. Wszystko płynęło rwącym nurtem rzeki. 

Dworek Gościnny Szczawnica na wesele?

Czemu nie? Jeśli jest okazja i wolny termin rezerwacji – nie warto zastanawiać się ani chwili, bo ktoś może nas wyprzedzić! Dworek w Szczawnicy jest prawdziwym rajem dla fotografa chcącego wykonać niebanalne zdjęcia ślubne. Różny stopień oświetlenia wnętrz z pewnością będzie miał wpływ na techniczny wygląd zdjęć, światłem lub jego ograniczeniem we wnętrzu podczas robienia zdjęć można się niezwykle plastycznie bawić, a efekt może być bardzo zaskakujący.

Sesja plenerowa w starym kinie

Jeśli Dworek Gościnny w Szczawnicy to dla was mało, można zdecydować się jeszcze na dodatkową sesję plenerową w starym kinie. To świetna propozycja dla wszystkich Par, które być może poznały się właśnie w kinie lub są zapalonymi kinomanami. Niespotykana w nowoczesnym budownictwie architektura oraz elementy wyposażenia wspaniale nadają się na aranżacje szybkiej sesji plenerowej o charakterze niemal studyjnym. Magia starego kina zaklęta jest w każdym osobnym fotelu.

Po ciut przydługawym wstępie zapraszam Was na treść właściwą. Mam nadzieję, że jest tego warta…

Dworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyWesele w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicyKościół w SzczawnicySzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleSzczawnica ślub i weseleGoście weselni szczawnicaGoście weselni szczawnicaGoście weselni szczawnicaGoście weselni szczawnicaGoście weselni szczawnicaGoście weselni szczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaGoście weselni szczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaFotograf ślubny SzczawnicaSala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicySala kinowa dworku gościnnego w SzczawnicyWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachWesele w PieninachDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny SzczawnicaDworek gościnny Szczawnica

Dworek Gościnny Szczawnica I Ślub w górach

Dużo radości dają mi tacy ludzie jak Madzia i Czesław  – zobaczcie też inne historie naprawdę wyjątkowych osób: Wesele w stodole Dobczyce oraz eteryczny ślub w stylu folk: Tradycyjne wesele po staropolsku. Jeśli zdjęcia Wam się spodobały zostawcie po sobie fajny znak w postaci komentarza 🙂 Lubię je czytać…