Dworek Gościnny Szczawnica I Ślub w górach 
MENU

Dworek Gościnny Szczawnica I Ślub w górach

Na mapie południa Polski znajdziemy wiele kameralnych miejscowości, których na co dzień zazwyczaj się nie docenia. Do takich miejscowości należy niewątpliwie Szczawnica – kraina otoczona lasami i niemal przez cały rok spowita w mgłach. To wymarzone miejsce na plener ślubny, zwłaszcza, że w tamtejszym Dworku Gościnnym cyklicznie, przez cały rok trwa sezon weselny. Miejsce to najwidoczniej ma magię przyciągającą i turystów , i zakochanych, poszukujących oryginalnego miejsca na ślub i wesele. W otoczeniu gór i lasów najważniejsza chwila w życiu zostanie w pamięci na zawsze!

Dworek Gościnny Szczawnica na wesele?

Czemu nie? Jeśli jest okazja i wolny termin rezerwacji – nie warto zastanawiać się ani chwili, bo ktoś może nas wyprzedzić! Dworek w Szczawnicy jest prawdziwym rajem dla fotografa zatrudnionego w celu wykonywania zdjęć weselnych. Niespotykana w nowoczesnym budownictwie architektura oraz elementy wyposażenia wspaniale nadają się na aranżacje szczegółów fotografii weselnej o charakterze niemal studyjnym. Różny stopień oświetlenia wnętrz z pewnością będzie miał wpływ na techniczny wygląd zdjęć, światłem lub jego ograniczeniem we wnętrzu podczas robienia zdjęć można się niezwykle plastycznie bawić, a efekt może być bardzo zaskakujący. 

Sesja plenerowa w starym kinie

Jeśli fotografie w samym Dworku w Szczawnicy są niewystarczające, można zdecydować się jeszcze na dodatkową sesję plenerową w starym kinie. To świetna propozycja dla wszystkich Par, które być może poznały się właśnie w kinie lub są zapalonymi kinomanami. Magia starego kina zaklęta jest w każdym osobnym fotelu. Zdolny fotograf z pewnością odzwierciedli historię i klimat tego miejsca na efektownie zaaranżowanych zdjęciach!

Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica

Dworek Gościnny Szczawnica Dworek Gościnny Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica ślub w górach Szczawnica

 

Dworek Gościnny Szczawnica I Ślub w górach

Dużo radości dają mi tacy ludzie jak Justyna i Łukasz, to są bliska mojemu sercu sesja – zobaczcie też inne, które wywarły na mnie duży wpływ: Plener ślubny w Lanckoronie oraz sesję ślubną w Katowicach. Mam dla was jeszcze jedną petardę – a mianowicie podsumowanie 2018 roku, które znajdziecie TUTAJ.

Comments
Add Your Comment

Z

Zobacz moje pozostałe sesje

BĘDZIE MI NIEZMIERNIE MIŁO :-)

POWRÓT