Na ścianie w kuchni wisi stary zegar, jeśli jest cisza słychać przeskakującą wskazówkę sekund. Najpiękniej brzmi przy pełnej godzinie, bo bije metalicznym dzwonkiem. W pokoju panuję chaos, mama pośpiesznie prasuję koszule, wykrzykując słowa: „Jezu jak już późno.”
Tata ogarnia swoją przestrzeń obowiązków sprawdzając czy wystarczy alkoholu na przywitanie gości. W zakamarkach pokoju kryjesz się Ty – ze swoją suknią powtarzając sobie, że chciałabyś aby już było po pierwszym tańcu. Już wiesz, że wyglądasz cudnie, czekając na swoją miłość myślisz jak ten dzień będzie wyglądał…jak go zapamiętasz na całe życie…

Takie obrazy zapamiętujemy niemalże co tydzień – każda historia jest wyjątkowa, każdą zapamiętujemy na długie miesiące bo tworzą specyficzny świat Waszych marzeń i oczekiwań z światem rzeczywistości, w której wszyscy egzystujemy.  Na granicy tych światów stajemy My poszukując tego co niewidzialne, zatrzymując się na chwile w poszukiwaniu prawdziwych i szczerych emocji, które Wam towarzyszą. Staramy nie rzucać się w oczy, nie krępować swoją obecnością, nie wymuszać żadnych sytuacji. Po cichu tykać jak ten zegar, towarzysząc Wam w dniu, który pozostanie z Wami w pamięci na resztę waszego nowego życia…

Mieszkamy w Krakowie – dojedziemy bądź dolecimy w każde miejsce w Polsce jak i za granicą. Jedyna kwestia dodatkowa to rozliczenia kosztów dojazdu bądź ewentualnego noclegu, omawiana zazwyczaj w trakcie spotkania bądź rozmowy tel. Standardowa stawka dojazdu to 1zł/km. W przypadku dalekich dojazdów koszt ustalany jest indywidualnie.

Ilość zdjęć bądź długość filmu, jaki od nas otrzymacie zazwyczaj zależy od czasu naszej pracy. Przy całodniowym reportażu gwarantujemy 400-500 zdjęć, oraz film, którego długość sami ustalicie, zazwyczaj jest to 120 min reportaż.

Nasze prace oddajemy w 3 miesięcznym nieprzekraczalnym terminie od dnia ślubu bądź sesji plenerowej. Zazwyczaj jest to okres zdecydowanie krótszy, lecz aby zapewnić odpowiedni poziom naszych prac nigdy nie przedkładamy czasu, ponad jakość tego, co chcemy uzyskać – stąd te 3 miesiące 🙂 Wszystkie zdjęcia wykonujemy w bezstratnym formacie RAW, każde zdjęcie poddane jest autorskiej obróbce.

Nasza oferta ma charakter modułowy – daje Wam to zdecydowanie większą możliwość zaplanowania budżetu przeznaczonego na fotografa. Umowa jest tak skonstruowana abyście mogli w każdej chwili zmienić początkowe założenia dotyczące kwoty oferty i dostosować ją do aktualnej sytuacji finansowej. Nie naciskamy na kluczowe decyzję rok bądź półtora roku przed ślubem – wiele może się zmienić – i My to rozumiemy.

TUTAJ, możecie wysłać do Nas pytanie, w mailu zwrotnym prześlemy ofertę ślubną. Sami zobaczycie, jakie to proste.

Efekt finalny naszej współpracy to Albumy ślubne, które oferujemy. Zapraszamy do zaznajomienia się z nimi TUTAJ.