Album ślubny

Kiedy już zaplanujecie uroczystość ślubną zapewne przyjdzie wam na myśl również uchwycenie tego dnia na zawsze. Bardzo będziecie chcieli posiadać pamiątkę, która będzie wam przypominała jak to było w tym dniu, czy przez wiele lat coś się zmieniło, czy uczucie pozostało takie samo.

Album ślubny to najprostsza metoda na zachowanie wspomnień. Jednak co zrobić, aby album na zdjęcia ślubne był wyjątkowy tak jak wy, aby fotoksiążka wyróżniała się, aby była nowoczesna lub idealnie pasowała do waszego klasycznego stylu, który preferujecie w codziennym życiu?

Łatwo jest wywołać fotografie, które uważacie za słuszne i po prostu wkleić je do albumu na zdjęcia ślubne. Jednak to nie wyczerpuje możliwości jakie można znaleźć na stronach internetowych lub, u swojego fotografa, który być może świadczy usługę wykonania albumu weselnego od A do Z. Na pewno warto już na początku zapytać, gdyż znając sytuacje w których nim się obejrzycie upłynie sporo czasu, a wy nawet kiedy próbowaliście wygospodarować  moment na wykonanie takiej pamiątki, nie udało się wam tego osiągnąć, będziecie mieli pewność, że bez większych nakładów czasu album ślubny, fotoksiążka są w przygotowaniu i już niedługo po ślubie będziecie mogli się tym cieszyć.

Album ze ślubu powinien posiadać konkretny plan, więc  jedyne co warto by było przygotować to zarys marzeń jakie przerzucone zostaną do waszej książki – oprawa foto albumu , grafiki, a jeśli macie ulubione cytaty lub złote myśli, które chcielibyście zamieścić pod zdjęciami, również czcionkę i oczywiście najpiękniejsze zdjęcia.

albumy ślubne

Zróżnicowane ceny albumów zazwyczaj związane są z ilością wybranych zdjęć, jeśli jednak macie ograniczony budżet nie znaczy to, że wasz fotoalbum będzie ubogi. Wręcz przeciwnie, wybranie kilku wspaniałych zdjęć, które tworzą w album weselny zaskakująca historię, jakiej być może nie było na ślubie i weselu widać gołym okiem, będzie dla was przecudowną niespodzianką. Kiedy zaś możecie pozwolić sobie na wydanie trochę więcej pieniędzy, zapytajcie swojego fotografa, o projekty fotoksiążek i wybierzcie wspólnie najlepszy, aby album na zdjęcia ślubne od początku do końca pozostał ciekawy i nadzwyczajny.

Apropo ciekawości: przeglądając wiele stron w Internecie zwróciłam uwagę na dość nietypowy model fotoksiążki . Album ślubny w formie magazynu? Jeśli chcielibyście zabawić się w dziennikarzy może to być doskonałe doświadczenie i niezapomniana zabawa. Wykonanie takiego magazynu zaczyna się od zgromadzenia wszelkich zdjęć nawet od momentu poznania, przez sesję narzeczeńską, ślub i wesele, a także plener ślubny. Taki album na zdjęcia ślubne będzie właśnie zaskakujący i bardzo ciekawy, dzięki zawartym w nim anegdotom, którymi zechcecie opisać zdjęcia.

Album ślubny z grawerem spersonalizuje pamiątkę, która będzie jeszcze bardziej osobista. Zawsze warto dodać coś od siebie, co będzie unikatowe i tylko wasze. Okładka fotoalbumu może opiewać w zaszyfrowany przez was tytuł lub po prostu inicjały, albo wyznanie z listu miłosnego napisanego jeszcze w czasach narzeczeństwa, które jest dla was naznaczeniem miłości.

Drewniany Album Ślubny to model dla was, jeśli macie artystyczne dusze. Klasyka i zapach drewna połączona z przepiękną czcionką jak i kartami pergaminu zawsze będą przypominać historie, które się już działy. Taki album weselny pięknie będzie zdobił wasze mieszkanie i na pewno nie jeden gość zwróci na niego uwagę, po czym zechce wziąć go w swoje dłonie, aby obejrzeć waszą historię.

albumy ślubne

Personalizowany Album ślubny – zatrzyma dla Was czas.

Nie czekajcie ani chwili dłużej, album ślubny, w jakiej formie by nie był, to strzał w dziesiątkę. Zawsze będzie wam przypominał, o przecudownym i co najważniejsze jedynym takim dniu w Waszym życiu. Za kilka lub kilkanaście lat będziecie znali go na pamięć, jednak zawsze pozostanie w was chęć powrotu do wspomnień, a wtedy wystarczy otworzyć szafę, zdmuchnąć pył i cieszyć się wraz ze swoimi dziećmi uchwyconymi chwilami. Czas i tak minie –  najlepsze zdjęcia ślubne zostaną na zawsze.

Poniżej możecie zapoznać się szerzej z rodzajami albumów jakie oferujemy. Wystarczy kliknąć w zdjęcie aby zobaczyć szczegółowe specyfikacje każdego z albumów ślubnych:

POWRÓT