INTO THE WED I Zdjęcia ślubne Radom

Dziś zaciągniemy was na zdjęcia ślubne do Radomia. Myśli ulotne – tak nazwałem wszystkie obrazy z ich ślubu, które chodzą mi po głowie. Pojawiają się i ulatują, kiedy same chcą. I bardzo dobrze mi z tym ich ulatywaniem. Poznajcie Dagmarę i Jana – cudowną parę, której buźki powinniście już kojarzyć z naszej sesji narzeczeńskiej. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście – zapraszam TUTAJ.

Daga i Janek zaciągnęli nas za sobą do samego Radomia. Oj warto było do nich jechać, – to, co nam zaserwowali rozłożyło nas na łopatki. Drogie Panny młode bierzcie przykład z Dagmary, bo to, w jaki sposób dopracowała swoje przyjęcie weselne zasługuję na najwyższe uznanie. Modne detale, first look, wedding message – rzeczy, które większość panien młodych obchodzi szerokim łukiem Dagmara wykorzystała w sposób perfekcyjny. Perfekcja – to słowo bardzo dobrze tu pasuję, bo taka jest Daga. Dba o każdy szczegół, bo mając fioła na punkcie fotografii ma bardzo dużą świadomość kadru, więc wymaga – a takie zadziorne dziewuchy lubimy najbardziej. Jan jest – i to wystarcza. Bo każdy wolny duch potrzebuje przystani, portu, do którego wraca, kiedy na otwartym morzu trwa sztorm.

Tak moimi oczyma go widzę. Jest dobrym duchem tego związku – i kiedy Dagmara szaleje ze swoim fuji-kiem realizując swe fotograficzne wizje, Jan w odpowiednim momencie naciska przycisk migawki. I oto na kolejnym zdjęciu na Instagramie mamy zdjęcie Dagi, – które ona sama zaplanowała 🙂 Taka oto dobrze uzupełniająca się dwójka.

Zerknijcie na ich historię – jest piękna.

Są też zdjęcia, które ją opowiadają, mam nadzieję, że i one wam się spodobają. Dodam tylko nieśmiało, że zdjęcie Dagmary i Jana jak redaktorzy nie zapomną ukaże się na jednej z największych stron poświęconych fotografii. Znajdują się tam najlepsze zdjęcia fotografów z całego świata. Zatem czekajcie cierpliwie…a jeśli nie wrzucą…to, chociaż zasnę spokojnie, że się z kimś tym podzieliłem 🙂 Buźka followersi.

NOVO AMOR – Anchor

 

 

Leave A

Comment