W 2007 Sean Penn wyreżyserował film „Into the wild”, który zawładnął naszym sercem i głową. W sercu i myślach szybujemy w chmurach z dala od wielkiej miejskiej aglomeracji, z dala od toru na którym toczy się wyścig, z dala od ludzi, którzy nam źle życzą. Czy można żyć na przekór stereotypom? Czy można wyskoczyć z pociągu o nazwie życie, który pędzi w innym kierunku niż ten, który sami obraliśmy? Przekonujemy się, że nie tyle można co trzeba to zrobić. Więc budzimy się każdego dnia na peronie, wsiadamy do pociągu i ciągle z niego wyskakujemy – i sprawia nam to wielką przyjemność.

Cieszymy się życiem – robimy to co prawdziwie kochamy – podróżujemy, poznajemy nowych wspaniałych ludzi, a przy tym wszędzie towarzyszy nam aparat. Zapraszamy do naszego świata, poznajcie Nas…oto My – o sobie samych 🙂

Piotr Pasiak
  • Piotr Pasiak

  • Fotograf
  • Szczęśliwy mąż i tata dwójki małych urwisów. Drugą pasją zaraz po rodzinie jest nie trudno zgadnąć – fotografia. Piotrek jest fotografem, który nie zamyka się w puszce ze swoimi spojrzeniami, lubi wymieniać pomysły z innymi kolegami z branży. Zalicza się do osób lubianych, sprytnych, dogada się nawet z paprotką. Zależy mu na dobrych relacjach z ludźmi, bo one miażdżą bariery i stanowią dobry podkład pod pracę. Jeśli mowa o pracy, to on nią żyje. Zaangażowanie przekłada się na skoki adrenaliny, ściski żołądka, szybsze bicia serca i dynamicznie pracujące źrenice. Paliwem są ludzie, którzy pojawiają się na jego drodze, ale nigdy o nich nie zapomina.

 

Tomek Śliwiński
  • Tomek Śliwiński

  • FilmMejker
  • Niedługo dołączy do klubu zaobrączkowanych szczęśliwców. Na razie przygląda się wszystkiemu z boku, no i nie tylko, bo w zasadzie dużo biega, kiedy opowiada kadrami niebanalną historię. Tomek ma duży dystans do samego siebie, stara się zarazić nim ludzi, którymi się otacza. Szczery uśmiech, iskra w oku, kieszenie pełne kiepskich kawałów – to zgrana trójka, o której nie zapomina. Każdą parę traktuje jak osobną przygodę – nie powiela schematów, znajduje to, czego inni wciąż szukają, nie zna słowa „monotonia”. Jego artystycznej duszy nie po drodze z cieknącym kranem lub przepaloną żarówką.

 

roślna-na-główną