MENU

TWORZYMY FOTOGRAFIE ŚLUBNĄ I NOWOCZESNE FILMY ŚLUBNE.

Cześć. Fajnie Was tu gościć. Jeszcze się nie znamy – ale mocno wierzę w to, że nasza filozofia przypadnie wam do gustu i wkrótce to mało znaczące cześć zmieni się fajnie cię spotkać. Jesteśmy teamem o tajemniczej nazwie – kiedyś wam opowiemy skąd się to wzięło. Tworzymy niebanalną fotografię ślubną i film ślubny. W tej twórczej formie siedzimy całym naszym sercem więc nie skrolujcie zbyt szybko – dajcie sobie szanse nas poznać. Nasze życie kręci się wokół ulotności chwil – jest wieczną pogonią i próbą ich zatrzymania. Poznajcie nas…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

VENICE

Za tym wszystkim stoją ludzie, nie marketing, nie Facebook – jasne, że jest to doskonały kanał marketingowy, chcemy jednak aby wszystko było jasne. Super zdjęcia, biorą się nie z procentowego trafienia na odjechanych ludzi – super zdjęcia biorą się z świadomości z kim chce pracować i chęci jak najlepszego poznania Was. Miejsce w którym obecnie jesteście jest wielką stalową bramą, która się uchyla. Za nią jest piękny ogród, na tyle duży że nie jesteście w stanie objąć go swoim wzrokiem. Aby zobaczyć prawdziwe piękną musicie do niego wejść – nie wystarczy że przez dziury w bramie będziecie go oglądać – nie zobaczycie nic co prawdziwe.

W

Wejdź do świata fotografii

POZNAJ MOJE PORTFOLIO

N

Nasza filozofia pracy

ZATRZYMAJ SIĘ I POZNAJ JĄ

Staramy się aby na pierwszym planie były zawsze uwypuklone emocję, to one tworzą historię tego dnia. Bez nich wszystko staje się tylko błahą dokumentacją, z nimi wszystko zaczyna żyć. Emocje to iskry, które tworzą naszą rzeczywistość. Aby wzniecić z tych iskier ogień musi ich być więcej – dlatego właśnie bardzo świadomie dbamy o to abyśmy do siebie pasowali jako ludzie – finalnie ma to kolosalne znaczenie.

Zaufanie

W tym słowie mieści się wszystko co tworzy nasze relację. Zrozumienie unikalności dnia, ulotności  chwili,  zaufania  jakim  ktoś chce mnie  obdarzyć  w  jednym z najważniejszych dni  swojego życia  tworzą  klucz.  Tym  kluczem  otwieram  drzwi  waszych  myśli, uczuć,  emocji.  Tym  samym kluczem wy poznajecie mnie, z tym co mnie otacza i jest mną  jednocześnie.

Bądźcie kreatywni

Szukajcie niebanalnych rozwiązań, wasz ślub będzie tak  piękny jak sami go zaplanujecie. Nie  bójcie  się  oryginalności, odmiennego podejścia. Sam  ze  swojej strony dołożę wszelkich starań abyście zobaczyli  waszą historię  w sposób otulony tajemnicą.

Wasze historie

Pochłaniają mnie  bez reszty, może dlatego na mojej stronie nie zobaczycie  pojedynczych zdjęć. Chcę pokazywać Wam pełne historie par, które stały się  częścią  i  mojej  historii.  Oglądając je chciałbym abyście  poczuli  z  nimi jedność – bo tylko wtedy sami zrozumiecie,  że  to   co  jest   między  Wami,  waszymi rodzinami  jest  punktem  wyjścia  do  pięknych  zdjęć.

Ten dzień się nie powtórzy

Dokonujcie mądrych wyborów.  Otoczcie  się  w  nim  ludźmi,  którym  ufacie, którzy was fascynują, oraz tymi, przy których czujecie się po  ludzku  dobrze  –  to  dobro  zawsze  powraca,  sami dostrzeżecie w jak wielkim stopniu.

N

NASZ OFERTA ŚLUBNA

PRZYKŁADOWY PAKIET ŚLUBNY

8 godzinny reportaż
minimum 350 zdjęć poddanych obróbce
galeria on-line dla gości
Pamięć USB w spersonalizowanym pudełku

3800 pln.

Nasza oferta ma charakter modułowy. Oznacza to, iż punktem wyjścia zawsze jest to co my kochamy najbardziej, czyli reportaż ślubny. W oparciu o niego budujemy ofertę. Staramy się aby była ona najlepiej dostosowaną do waszych potrzeb. W każdej chwili możecie ją rozszerzyć o dodatkową sesję narzeczeńską, plener ślubny, bądź dodatkowe albumy.

N

Najpiękniejsze historie

TO TE, NA KTÓRYCH UWYPUKLONE SĄ EMOCJE

Zaproście nas do siebie – obiecujemy oddać Wam kawał naszego serca w każdym zdjęciu ślubnym, w każdej sekundzie rejestrowanego filmu. Z tygodnia na tydzień odwiedzamy nowych wspaniałych ludzi, którzy szukając wyjątkowej pamiątki z ślubu potrafili nam zaufać. Zaufajcie nam i wy. To co faktycznie ważne siedzi w was samych – nam pozostaje wyłącznie to wydobyć i pięknie pokazać.

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

Kliknij PLAY i poczekaj chwilkę aż wszystkie zdjęcia się załadują. Naprawdę warto :-)

N

Nasz Film Ślubny

Nowoczesna narracja filmu wpisuję się w to co tworzymy

Spójność jest kluczem, dlatego prócz fotografii ślubnej, tworzymy również film ślubny. Chcemy aby przekaz w postaci zdjęć i filmu był spójny. Kreatywność rodząca się w jednej głowie zaraża tę drugą. Ta kreacja pomaga nam tworzyć duet fotografa i filmowca z przenikającą się wizją, wspólnymi pomysłami i gwarancją że to co finalnie zobaczycie zaskoczy Was i zauroczy – taki jest nasz plan.

ZADAJ PYTANIE O WOLNY TERMIN

POWRÓT