WIDEOFILMOWANIE – INTO THE WED – ZAKOPANE / BIELSKO BIAŁA / NOWY SĄCZ

MONIKA I ADRIAN

Jest takie powiedzenie „przeciwieństwa się przyciągają”, które rzecz jasna sprawdza się w przyrodzie. Jednak w przypadku tych dwóch charakterów łatwo obalić tą tezę. Dwa podobne bieguny, pogodne, zgodne, uśmiechnięte, niemal identycznie reagujące na aparat – atakiem śmiechu i serią bezdechów – czego chcieć więcej. Ogromnie cieszę się, że trafiam na takich ludzi, którzy odwzajemniają moje starania. Zerknijcie i Wy na historię ich dnia ślubu.

Wideofilmowanie Zakopane

MARTYNA I KAMIL

Ta sesja była nieco inna od wszystkich pozostałych – różniła się porą dnia. Ten na pozór prosty zabieg uświadomił nam, jak ze światłem wschodzącego Słońca można pracować. Ktoś powie; „banał” – owszem, może i tak, natomiast człowiek uświadamia to sobie dopiero na miejscu. Po zerwaniu się z łóżka o 4:00 rano (lub jak w przypadku Martyny – o 3:00 🙂 stojąc w samym środku mgły w przemoczonych butach od rosy i aparatem gotowym do „strzału” odkrywamy coś czego się nie dostrzega jadąc rano do pracy, biegnąć po zakupy. Wstaje nowy dzień, a my razem z nim. Matka natura prócz zachodów słońca daje tyle samo wschodów – i je zamierzamy teraz jeszcze bardziej odkrywać.

 
Wideofilmowanie Zakopane

KASZTEL KAJASÓWKA I ICH SZALONY DZIEŃ KOBIET

Dzień kobiet w Kasztel Kajasówka, czyli zakrapiana, taneczna impreza z karaoke dla pań. W zeszłym miesiącu mieliśmy do czynienia z właśnie taką zabawą. Nastąpiło natychmiastowe zagęszczenie parkietu, masowe lokomotywo-węże nie licząc porwanej obsługi restauracji wraz z jej samym właścicielem. Flagowe menu restauracji nie odstępowały na krok kawałkom serwowanym przez DJ-ów dwóch z PartySerwis. Punktem kulminacyjnym była zumba, która ruszyła zza stołów dokładnie wszystkich. Barmani nie nadążali z serwowaniem rozmaitych drinków, zatem asekuracyjnie musiała pojawić się schłodzona czysta na stołach. Usłyszeliśmy największe polskie i zagraniczne hity od 80’s do present day oraz rozśpiewane stoliki gości podczas karaoke….długo by pisać-zerknijcie sami.

 
Wideofilmowanie Bielsko Biała

TERESA I IREK

W tym roku sezon ślubny rozpoczęliśmy wyjątkowo wcześnie. Styczeń – wielkie zaspy śniegu, oblodzone drogi, grube płatki śniegu lecące prosto w zaczerwienione od trzaskającego mrozu oczy. Czy nie na taką zimę czekaliśmy? Zamiast tego 30 stycznia pogoda przywitała nas iście wiosenną aurą. Mieliśmy wiele obaw co do pogody, bo jak swobodnie gonić za rozweselonym tłumem gości, a przede wszystkim za Młodymi kiedy mrożący śnieg wpada do butów paraliżując powoli wszystkie mięśnie? Mimo strachu, od samego rana w tym wyjątkowym dniu promyki słońca muskały nasze policzki, zmuszając do mrużenia oczu, chcąc złapać odpowiedni kadr na tą Wyjątkową Dwójkę . Po raz kolejny mieliśmy okazję gościć w Kasztel Kajasówka – cudowne miejsce, niebanalne menu, wspaniała obsługa a przede wszystkim atmosfera sprawia, że czujemy się tam zawsze znakomicie. I zawsze ma to pozytywne przełożenie na efekt finalny tego co robimy, tutaj organizatorzy wiedzą co znaczy dopracowana dekoracja i cudowna gra światłem.

 

Wideofilmowanie Nowy Sącz

ZAINSPIRUJCIE NAS…

Jeśli ktoś nas pyta kim jesteśmy i czym się zajmujemy, może odnieść wrażenie, że fotografia i film ślubny to w sumie nic wielkiego. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest ubranie w słowa czegoś, co „siedzi nam w głowach”- zatem opowiadamy obrazem. Wciąż podnosimy swoją poprzeczkę, wciąż szukamy inspiracji, zwiedzamy nowe miejsca, porywamy się w największą dzicz, niekiedy tylko po ten jeden kadr. Jesteśmy konkretnymi ludźmi i wiemy czego chcemy. Nie uznajemy określenia „mniej więcej”. Po co to wszystko? Po to, aby to co kochamy najbardziej, nigdy nam nie zbrzydło…

 

Wideofilmowanie Bielsko Biała

EWA i ADRIAN – SESJA NARZECZEŃSKA

Kiedy wysiedliśmy po dwóch godzinach z ciepłego samochodu do wietrznych, zimowych warunków przy których nie sposób było dostać hipotermii, łatwo wyobrazić sobie jak wówczas zachowałby się typowy piecuch. Spokojnie, nam to nie groziło. Wyposażeni w ciepłe skarpety i 4 body, ruszyliśmy na sesję narzeczeńską Ewy i Adriana. Pary, przy której człowiek przez chwilę zapominał o temperaturze, o tych kreskach poniżej zera i oddawał się przyjemności rejestrowania czegoś, co już z natury nie mogło wyjść źle. No bo nie da się z dwojga zakochanych ludzi, pokazać skłóconego małżeństwa po przejściach. Tak samo nie da się przynajmniej nie uśmiechnąć z powodu śniegu za kołnierzem operatora, który w 10 sekund zaserwował 50 twarzy Greya, przy czym ujęcie dokończył. Takich wesołych momentów było więcej, kiedy zmienialiśmy lokalizacje. Raz było z górki, raz pod górkę, raz to się nawet opony poddały na zlodowaciałej drodze… Bardzo miło będziemy wspominać tą sesję, bo udało się wszystko co zakładaliśmy. Do domów wróciliśmy przemoczeni, zmarznięci i porządnie zmęczeni, ale usatysfakcjonowani – jak konie po dobrym Westernie, na dzikim zachodzie..

 

Wideofilmowanie Nowy Sącz

GOSIA I TOMEK

Wzięło nas na sentymenty… Zeszłoroczni ulubieńcy, którzy bardzo dobrze znają swój materiał, jednak przygotowaliśmy dla nich mały bonus w nowej odsłonie. Jeżeli mielibyśmy sobie czegoś życzyć, to życzymy więcej takich Gośków i Tomków i następnej jesieni takiej jak na filmie


Wideofilmowanie Zakopane

INTO THE WED – WIDEOFILMOWANIE