MENU

DWOREK GOŚCINNY SZCZAWNICA I Miejsce na ślub w górach 

D

DWOREK GOŚCINNY SZCZAWNICA I Miejsce na ślub w górach

Ślub w górach?

Na mapie południa Polski znajdziemy wiele kameralnych miejscowości, których na co dzień zazwyczaj się nie docenia. Do takich miejscowości należy niewątpliwie Szczawnica – kraina otoczona lasami i niemal przez cały rok spowita w mgłach. To wymarzone miejsce na plener ślubny, zwłaszcza, że w tamtejszym Dworku Gościnnym cyklicznie, przez cały rok trwa sezon weselny. Miejsce to najwidoczniej ma magię przyciągającą i turystów , i zakochanych, poszukujących oryginalnego miejsca na ślub i wesele. W otoczeniu gór i lasów najważniejsza chwila w życiu zostanie w pamięci na zawsze!

Dworek na wesele?

Czemu nie? Jeśli jest okazja i wolny termin rezerwacji – nie warto zastanawiać się ani chwili, bo ktoś może nas wyprzedzić! Dworek w Szczawnicy jest prawdziwym rajem dla fotografa zatrudnionego w celu wykonywania zdjęć weselnych. Niespotykana w nowoczesnym budownictwie architektura oraz elementy wyposażenia wspaniale nadają się na aranżacje szczegółów fotografii weselnej o charakterze niemal studyjnym. Różny stopień oświetlenia wnętrz z pewnością będzie miał wpływ na techniczny wygląd zdjęć, światłem lub jego ograniczeniem we wnętrzu podczas robienia zdjęć można się niezwykle plastycznie bawić, a efekt może być bardzo zaskakujący. 

Sesja plenerowa w starym kinie

Jeśli fotografie w samym Dworku w Szczawnicy są niewystarczające, można zdecydować się jeszcze na dodatkową sesję plenerową w starym kinie. To świetna propozycja dla wszystkich Par, które być może poznały się właśnie w kinie lub są zapalonymi kinomanami. Magia starego kina zaklęta jest w każdym osobnym fotelu. Zdolny fotograf z pewnością odzwierciedli historię i klimat tego miejsca na efektownie zaaranżowanych zdjęciach!

Comments
Add Your Comment

Z

Zobacz moje pozostałe sesje

BĘDZIE MI NIEZMIERNIE MIŁO :-)

POWRÓT